11. a 12. novembra (áno, minuloročná tradícia začiatku novembra sa osvedčila) sa na vás tešíme vo VIVO! Bratislava. Je tam nielen nové iHRYsko a jeho veľká herňa, ale v spolupráci s centrom pripravujeme kopu priestorov, ktoré premeníme na herne hier z celého sveta.

Hlavným motorom HRAtislavy vždy boli a budú pomocníci - ochotní ľudia, ktorí majú radi iných a hry a strávia víkend HRAtislavy vysvetľovaním hier. To je totiž ten najväčší bonus - nielen obrovský výber toho, čo sa dá zahrať, ale ľudia, ktorí vám pomôžu vybrať pre vás vhodné hry a dokonca vám často aj ukážu, ako sa hrajú. (Ozaj, ak by ste mali chuť pridať sa do nášho tímu pomocníkov, neváhajte a ozvite sa nám na hratislava@ihrysko.sk - vždy sa tešíme posilám.)

V sobotu aj v nedeľu otvoríme herné zóny od 10.00 doobeda a zavrieme ich o 19.00 (v sobotu budú vyhradené miesta, kde sa bude dať hrať až do 21.00).

Samozrejmosťou bude obrovská súťaž o hry, do ktorej sa zapojíte jednoducho tým, že si vyskúšate zahrať zopár z nich. Svoje priestory budú mať mnohí vydavatelia, zahrať si budete môcť ich najnovšie novinky, ale aj osvedčené klasiky. Špecializované priestory budú pripravené pre najmenších hráčov v HRYzbičke, pre nadšencov Pokémonov, pre fanúšikov sveta Harryho Pottera, hlavolamy, magnetické futbaly Weykick, fajšmekri... nebudú chýbať hry autorov z našich končín - s radosťou pozorujeme krásne slovenské hry.

Vstupné je 3 eurá na hráča - snažili sme sa nájsť takú cenu, aby nebola prekážkou, ale zároveň nám pomohla akciu uskutočniť. Vopred vďaka za podporu. Ak by niekomu cena bránila prísť, ozvite sa, isto to vyriešime. Súčasťou vstupenky bude prehľadná mapa podujatia a zároveň podklad na zúčastnenie sa súťaže.

Príďte :)

A ak ste ďaleko, alebo sa vám nedá prísť z iného dôvodu, nezúfajte. Tak ako minulé roky aj tentokrát budeme počas soboty aj nedele vysielať naživo (na našej Facebookovej stránke) v polhodinových blokoch. Predstavovať jednotlivých vydavateľov a ich hry. Pred akciou zverejníme približný harmonogram a samozrejme po akcii si jednotlivé videá budete môcť pozrieť zo záznamu.

Viac informácií budeme pridávať do udalosti HRAtislava 2023 na Facebooku iHRYska.

A ak by ste chceli kúsok atmosféry z HRAtislavy 2022, tu je album plný fotiek.

A ak by ste chceli vidieť, ako to vyzeralo pred koronou, tu je videjko:

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje