I, Spy
V hre I, Spy na začiatku hry dostane tajne každý hráč štáty Európy, pre ktoré bude tajne pracovať. Hra sa potom odvíja počas 14 kôl. Každý hráč (špión) vykonáva 3 akcie za kolo. Tieto akcie zahŕňajú pohyb po mape, získavanie surovín v podobe žetónov, zlepšovanie schopností, manipuláciu politikov, ktorých sa snažíte získať na svoju stranu alebo znepríjemnovanie hry ostatným špiónom. Každá akcia však so sebou nesie riziko, že sa citlivé informácie dostanú k súperom.  Vašou úlohou je produkovať vplyv pre vaše štáty a zabrániť súperom, aby nevyprodukovali príliš veľa vplyvu pre ich štáty, ak viete ktoré to sú. Vplyv sa počíta počas vyhodnocovacej fázy. V tejto fáze každá krajina dostane body sily podľa výšky ich vplyvu, ktorý získala. Na konci hry hráči odhalia štáty, pre ktoré pracovali a hráč ktorý má štát s najviac bodmi sily je víťaz.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre I, Spy na začiatku hry dostane tajne každý hráč štáty Európy, pre ktoré bude tajne pracovať. Hra sa potom odvíja počas 14 kôl. Každý hráč (špión) vykonáva 3 akcie za kolo. Tieto akcie zahŕňajú pohyb po mape, získavanie surovín v podobe žetónov, zlepšovanie schopností, manipuláciu politikov, ktorých sa snažíte získať na svoju stranu alebo znepríjemnovanie hry ostatným špiónom. Každá akcia však so sebou nesie riziko, že sa citlivé informácie dostanú k súperom. 

Vašou úlohou je produkovať vplyv pre vaše štáty a zabrániť súperom, aby nevyprodukovali príliš veľa vplyvu pre ich štáty, ak viete ktoré to sú.

Vplyv sa počíta počas vyhodnocovacej fázy. V tejto fáze každá krajina dostane body sily podľa výšky ich vplyvu, ktorý získala.

Na konci hry hráči odhalia štáty, pre ktoré pracovali a hráč ktorý má štát s najviac bodmi sily je víťaz.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
C. Simon Reid
Rok vydania:
2015
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje