iHRYsko počas Vianoc

AKTUALIZÁCIA o medzisviatkoch:

v nedeľu 24.12. máme otvorené od 9.00 do 12.00
v pondelok a utorok oddychujeme
od stredy 27. do soboty 30. máme otvorené ako zvyčajne
v nedeľu 31.12. sme pre vás v iHRYsku vo VIVO! Bratislava od 10.00 do 16.00

Do Vianoc je už iba pár dní a my v iHRYsku poháňame všetkých škriatkov, aby vyberali a chystali celé kopy hier.

Hlavná aktualizácia: Osobný odber či nákup v predajniach je možný do soboty 23.12. (vo VIVO! Bratislava aj 24. doobeda). Balíčky posielame čo najrýchlejšie, ale vianočné doručenie objednávok vytvorených v pondelok a neskôr nevieme garantovať.

Ak chcete, aby vám zásielka od nás dorazila do Vianoc, spravte si objednávku do nedele 17.12. do 23:23, my ju (ideálne) zvládneme poslať v pondelok či v utorok (hry musia byť na sklade, dobre vyberajte) a všetko by malo byť v bezpečí. Samozrejme čím skôr si objednávku spravíte, tým viac nám (a sebe) ušetríte stresov.
Starať sa budeme pochopiteľne aj o objednávky spravené neskôr, avšak nevieme pri nich garantovať odoslanie a už vôbec nie predvianočné doručenie (sme šikovní a rýchli, ale na niektoré veci nemáme dosah).

Osobný odber objednávok či klasický nákup v predajniach je možný až do soboty 23.12. v Banskej Bystrici a do nedele 24.12. do obeda vo VIVO! v Bratislave.

Predajňa vo VIVO! Bratislava je otvorená každý deň (aj cez víkend) od 10:00 do 21:00, posledné záchranné hodinky aj 24. od 9:00 do 12:00.

V predajniach vás čaká tím iHRYska, aby dobre poradil a pomohol vybrať tie vhodné hry. A máme aj tajnú pomoc... pozrite si naše staré ale milé videá so škriatkom zo starej predajne na Trenčianskej ulici:

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje