iHRYsko pred Vianocami

Predajne iHRYska budú otvorené v piatok 18.12. - radi sa o vás postaráme a vybavíme vaše objednávky, alebo vám na mieste poradíme vhodné hry. Samozrejme pri zachovaní opatrení (prosíme o kvapku strpenia pri čakaní, počet ľudí v predajni je limitovaný).

Od soboty 19.12. do utorka 22.12. budeme pre vás v okienkach. Smieme vám odovzdávať objednávky. V jednom okienku zistíme, čo pre vás máme a v druhom vás to bude následne čakať (aby to išlo plynule a svižne). Priamo na mieste vám žiaľ nebudeme môcť radiť ani vyberať, spravte si prosím objednávky. Ak je to možné, uhraďte ich vopred online, alebo si pripravte platobné karty. Otvorení sme od 9.00 do 18.30 (tentokrát aj v nedeľu).

Od stredy 23.12. do nedele 27.12. budeme oddychovať a oslavovať s rodinami. V okienkach sa pre vás zjavíme od pondelka 28.12. a ďalej, kým nebudú určené nové pravidlá.

Balíčky odosielame plynule. Aj keď dodanie do Vianoc už garantovať nevieme (nie je v našich rukách a vieme ako veľmi sú kuriéri zavalení prácou). Prosíme, objednávajte si už iba hry, ktoré prevezmete aj medzi sviatkami, ak by to nestihli do Štedrého večera. Pre rýchlosť odporúčame online platbu.

Posielať budeme až do utorka (napríklad pekné hry na Silvestra v rodinných bublinách), potom zase od pondelka 28.12. a ďalej v pracovné dni.

Prajeme vám hravé Vianoce.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje