Jungle Speed Kids
Jungle Speed Kids je rýchla postrehová hra pre 2 - 6 hráčov, pri ktorej potrebujete nielen dobrý postreh, ale aj šikovné ruky! Táto verzia hry Jungle Speed je určená už najmladším hráčom. ​​Prvý, kto chytí totem v momente keď sa objavia dva rovnaké dieliky, tieto dieliky získava. Cieľom hry je nazbierať čo najviac dielikov do konca hry. Verzia Jungle Speed Kids sa od štandardnej Jungle Speed odlišuje ​​primiešaním prvkov z klasickej detskej hry Memory. Každý hráč striedavo prevracia jeden dielik v hernej mriežke. Uistí sa, že ho všetci videli a umiestni ho lícom nadol na pôvodné miesto. Ak otočí dielik, ktorý je zhodný s posledným otočeným, prichádza čas totemobrania! Ak otočíte dielik s levom, uložíte ho vedľa hernej mriežky. Po obrátení štvrtého leva, hra okamžite končí a vyhráva hráč s najväčším počtom dielikov.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
17,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jungle Speed Kids je rýchla postrehová hra pre 2 - 6 hráčov, pri ktorej potrebujete nielen dobrý postreh, ale aj šikovné ruky!

Táto verzia hry Jungle Speed je určená už najmladším hráčom. ​​Prvý, kto chytí totem v momente keď sa objavia dva rovnaké dieliky, tieto dieliky získava. Cieľom hry je nazbierať čo najviac dielikov do konca hry.

Verzia Jungle Speed Kids sa od štandardnej Jungle Speed odlišuje ​​primiešaním prvkov z klasickej detskej hry Memory. Každý hráč striedavo prevracia jeden dielik v hernej mriežke. Uistí sa, že ho všetci videli a umiestni ho lícom nadol na pôvodné miesto. Ak otočí dielik, ktorý je zhodný s posledným otočeným, prichádza čas totemobrania! Ak otočíte dielik s levom, uložíte ho vedľa hernej mriežky. Po obrátení štvrtého leva, hra okamžite končí a vyhráva hráč s najväčším počtom dielikov.

Obsah hry:

32 zvieracích dielikov
4 levie dieliky
6 dielikov postavy
1 totem
1 vrecúško
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
M. Fort, W. Fort, T. Vuarchex, P. Yakovenko
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje