Jungle Speed: Rabbids
Hra "Jungle Speed" prináša veľa akčnej zábavy, hlavne pri vyššom počte hráčov. Zachovať si prehľad nad odkrytými kartovými symbolmi vyžaduje skutočne dobrú koncentráciu. Zhrabnúť v strede stola stojaci "totem" v správnej chvíli - to chce naozaj rýchlu reakciu. "Jungle Speed" sa ľahko vysvetľuje a hráči majú rovnaké šance bez ohľadu na vek. Rabbids je špeciálnou edíciou hry Jungle Speed, zvláštny grafikou, ale aj zopár pridanými kartami a princípmi. Odporúčame.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra "Jungle Speed" prináša veľa akčnej zábavy, hlavne pri vyššom počte hráčov. Zachovať si prehľad nad odkrytými kartovými symbolmi vyžaduje skutočne dobrú koncentráciu. Zhrabnúť v strede stola stojaci "totem" v správnej chvíli - to chce naozaj rýchlu reakciu. "Jungle Speed" sa ľahko vysvetľuje a hráči majú rovnaké šance bez ohľadu na vek.

Rabbids je špeciálnou edíciou hry Jungle Speed, zvláštny grafikou, ale aj zopár pridanými kartami a princípmi. Odporúčame.

Obsah hry:

80 cards
1 totem
1 Raving Rabbids figurine
1 cloth bag with rabbit ears
1 rule booklet

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Vuarchex, Yakovenko
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
skukalka
29.5.2012
Veľká spokojnosť s nákupom tejto špecialitky na HRAdostiach v Trenčíne. Hra je atraktívna, vhodná aj pre menšie deti-- drobné králičie nuansy nachádzajú bravúrne, no rozkošnú figúrku králika zatiaľ používame len ako trofej pre víťaza. Som veľmi rada, že je možnosť stiahnuť si návod v slovenčine.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje