Kacíř: Za palisádami (rozšírenie)
Kacíř: Za palisádami je rozšírenie k temnej duelovke Kacíř: Zkáza Roanoke, prinášajúce do hry nielen nový obsah, ale tiež nový mechanizmus zhouby, ktorý pomáha čarodejnici. Symbolizuje jej posvätné spojenie s prírodou a ponúka jej nové možnosti v snahe zobrať si naspäť, čo je patrí. Lovec získava možnosť očisty, ktorou môže bojovať proti tomuto novému ohrozeniu. Zhouba prichádza po zahratí kariet zhouby a je tam prítomná až do momentu, ako je odstránená posledná časť. V priebehu hry sa môže posilňovať, alebo oslabovať, podľa toho, ako hráte. Hra okrem toho prináša nové scenáre,či balíčky pre lovca a čarodejnicu, ktorými môžete úplne nahradiť pôvodné balíčky.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
22,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kacíř: Za palisádami je rozšírenie k temnej duelovke Kacíř: Zkáza Roanoke, prinášajúce do hry nielen nový obsah, ale tiež nový mechanizmus zhouby, ktorý pomáha čarodejnici. Symbolizuje jej posvätné spojenie s prírodou a ponúka jej nové možnosti v snahe zobrať si naspäť, čo je patrí. Lovec získava možnosť očisty, ktorou môže bojovať proti tomuto novému ohrozeniu.

Zhouba prichádza po zahratí kariet zhouby a je tam prítomná až do momentu, ako je odstránená posledná časť. V priebehu hry sa môže posilňovať, alebo oslabovať, podľa toho, ako hráte. Hra okrem toho prináša nové scenáre,či balíčky pre lovca a čarodejnicu, ktorými môžete úplne nahradiť pôvodné balíčky.

Obsah hry:

4 scenáre
9 nových dedinčanov
30 žetónov zhouby
2 balíčky hracích kariet (pre lovca a čarodejnicu)

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kasper Kjær Christiansen, Kåre Storgaard
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje