Katamino
Katamino je stavebnicová hra, ktorá pomáha deťom porozumieť základom geometrie. Mnoho kombinácií s riešením, ktoré môže byť extrémne jednoduché, alebo náročné. Dá sa hrať ako solitér, ale aj v dvojici. V solitérnej verzii na vás čaká viac ako 500 zadaní v niekoľkých obtiažnostiach Vo variante pre dvoch hráčov ide o abstraktnú hru, kde si najskôr hráči rozdajú kamene a potom sa ich snažia umiestniť na hraciu plochu. Prehráva hráč, ktorý už nemôže kameň umiestniť. Varianta pre deti: V knihe zadaní a pravidiel sú nakreslené rôzné obrazce, ktoré je možno z drevených dielikov zostaviť.  
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
32,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Katamino je stavebnicová hra, ktorá pomáha deťom porozumieť základom geometrie. Mnoho kombinácií s riešením, ktoré môže byť extrémne jednoduché, alebo náročné. Dá sa hrať ako solitér, ale aj v dvojici.

V solitérnej verzii na vás čaká viac ako 500 zadaní v niekoľkých obtiažnostiach

Vo variante pre dvoch hráčov ide o abstraktnú hru, kde si najskôr hráči rozdajú kamene a potom sa ich snažia umiestniť na hraciu plochu. Prehráva hráč, ktorý už nemôže kameň umiestniť.

Varianta pre deti: V knihe zadaní a pravidiel sú nakreslené rôzné obrazce, ktoré je možno z drevených dielikov zostaviť.

 

Obsah hry:
  • 12 kameňov
  • herná plocha
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Laurent Levi
Rok vydania:
2002
Hodnotenie hry
Miro
10.10.2011
Vyborná logická hra pre malé deti aj dospelých. Najmenšie deti (v mojom prípade 2r. a 4r.) si môžu stavať obrazce podľa predlohy, staršie a dospelí zasa riešiť úlohy podľa rôzneho stupňa obtiažnosti (najjednoduchšie zvláda aj 4r. syn, pri tých zložitých sa potrápili aj viacerí dospelí :) ).
1 Hodnotenie
Podobné hry
6+
20’
2-4
Dlhodobo nedostupné
29,99 €
Dlhodobo nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje