Katarenga
Katarenga je strategická abstraktná hra pre dvoch hráčov, pripomínajúca šach, avšak ponúka odlišný zážitok a zábavu! Vaším cieľom v hre Katarenga je dostať dve z vašich figúrok za protiľahlú základnú čiaru. Môže to znieť jednoducho, ale váš protivník je flexibilný a nebezpečný! Schopnosti hracích figúrok sa menia z jedného ťahu na druhý, podľa farby, na ktorú figúrka opúšťa (červená - veža, žltá - strelec, zelená - jazdec, modrá - kráľ). Iba ak si uvedomíte výhody rozdelenia štyroch možných akcií, šikovne využijete ich silné stránky a naplánujete si postup dopredu, môžete taktickou hrou prekabátiť súpera a vyhrať! Pre každú hru je hracia doska zostavená zo štyroch obojstranných štvrť dosiek, z ktorých každá môže byť umiestnená tak, aby smerovala nahor a ľubovoľným smerom. Toto ponúka celkovo viac ako 24 000 rôznych kombinácií dosiek 8x8.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Katarenga je strategická abstraktná hra pre dvoch hráčov, pripomínajúca šach, avšak ponúka odlišný zážitok a zábavu!

Vaším cieľom v hre Katarenga je dostať dve z vašich figúrok za protiľahlú základnú čiaru. Môže to znieť jednoducho, ale váš protivník je flexibilný a nebezpečný! Schopnosti hracích figúrok sa menia z jedného ťahu na druhý, podľa farby, na ktorú figúrka opúšťa (červená - veža, žltá - strelec, zelená - jazdec, modrá - kráľ). Iba ak si uvedomíte výhody rozdelenia štyroch možných akcií, šikovne využijete ich silné stránky a naplánujete si postup dopredu, môžete taktickou hrou prekabátiť súpera a vyhrať!

Pre každú hru je hracia doska zostavená zo štyroch obojstranných štvrť dosiek, z ktorých každá môže byť umiestnená tak, aby smerovala nahor a ľubovoľným smerom. Toto ponúka celkovo viac ako 24 000 rôznych kombinácií dosiek 8x8.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Parlett
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje