Kdy se to stalo?
Kdy se to stalo? je jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi históriu, alebo jednoducho radi objavujú svet. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os kartičky s udalosťami, vynálezmi, objavmi a pod., ktoré zmenili svet. Nie je to vôbec jednoduché a história vás možno trochu prekvapí. Spolupracujete v snahe spoločne zvládnuť výzvu a zbaviť sa čo najväčšieho množstva kariet v správnom časovom poradí. Na začiatku hry sú časové rozostupy medzi kartami väčšie, s pribúdajúcimi kartami je to však čoraz náročnejšie. V prípade, že by ste si chceli dopriať kompetitívny zážitok hrá každý z vás sám za seba. V takom prípade víťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
19,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kdy se to stalo? je jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi históriu, alebo jednoducho radi objavujú svet. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os kartičky s udalosťami, vynálezmi, objavmi a pod., ktoré zmenili svet. Nie je to vôbec jednoduché a história vás možno trochu prekvapí.

Spolupracujete v snahe spoločne zvládnuť výzvu a zbaviť sa čo najväčšieho množstva kariet v správnom časovom poradí. Na začiatku hry sú časové rozostupy medzi kartami väčšie, s pribúdajúcimi kartami je to však čoraz náročnejšie. V prípade, že by ste si chceli dopriať kompetitívny zážitok hrá každý z vás sám za seba. V takom prípade víťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet.

Obsah hry:

165 kariet, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje