Kdy se to stalo? - Popkultura
Kdy se to stalo? - Popkultura je tematickou podobou hry Kdy se to stalo?, prinášajúcou nové kartičky obsahujúce najikonickejšie momenty z dejín popkultúry! Aj v ňom bude vašou úlohou kartičky správne zoradiť na pomyslenej časovej línii a zbaviť sa ich tak. Ako názov napovedá, tentokrát bude veľmi zaujímavo tematicky orientovaná. Na časovú os budete ukladať kartičky so svetoznámymi skladbami, filmami a inými udalosťami formujúcimi vkus generáciam fanúšikov a (takmer) každý tu nájde svoje obľúbené hudobné skupiny, rádiohity, či kultové filmy! Spolupracujete v snahe spoločne zvládnuť výzvu a zbaviť sa čo najväčšieho počtu kariet v historicky správnom poradí. Na začiatku hry sú časové rozostupy medzi kartami väčšie, s pribúdajúcimi kartami je to však čoraz náročnejšie. V prípade, že by ste si chceli dopriať kompetitívny zážitok hrá každý z vás sám za seba. V takom prípade víťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:

K hre Kdy se to stalo? - Popkultura u nás dostanete ako darček 19 promo kariet.

15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kdy se to stalo? - Popkultura je tematickou podobou hry Kdy se to stalo?, prinášajúcou nové kartičky obsahujúce najikonickejšie momenty z dejín popkultúry!

Aj v ňom bude vašou úlohou kartičky správne zoradiť na pomyslenej časovej línii a zbaviť sa ich tak. Ako názov napovedá, tentokrát bude veľmi zaujímavo tematicky orientovaná. Na časovú os budete ukladať kartičky so svetoznámymi skladbami, filmami a inými udalosťami formujúcimi vkus generáciam fanúšikov a (takmer) každý tu nájde svoje obľúbené hudobné skupiny, rádiohity, či kultové filmy!

Spolupracujete v snahe spoločne zvládnuť výzvu a zbaviť sa čo najväčšieho počtu kariet v historicky správnom poradí. Na začiatku hry sú časové rozostupy medzi kartami väčšie, s pribúdajúcimi kartami je to však čoraz náročnejšie. V prípade, že by ste si chceli dopriať kompetitívny zážitok hrá každý z vás sám za seba. V takom prípade víťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet.

Obsah hry:

100 kariet, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje