King of Tokyo: Monster Box
Kompletný Vládce Tokia v jednom monštruóznom balení! Vďaka Monster Boxu nebol boj o ovládnutie Tokia nikdy tak vyrovnaný! Toto výbušné vydanie je plné zábavy a adrenalínu! Získajte Vládcu Tokia, všetky ťažkotonážne a halloweenske rozšírenia, vďaka ktorým budú vaše epické súboje nezabudnuteľné. Použite karty evolúcií, aby ste získali ešte špeciálnejšie vlastnosti a vyťažte z hry maximum. Monster Box tiež prichádza s úplne novou verziou Gigazaur-a, exkluzívnymi kartami a novým zásobníkom na kocky. Vládce Tokia je spoločenská hra, v ktorej sa stávate jednou z príšer, které bojujú o nadvládu nad Tokiom. Pri hre sa tak môžete cítiť ako v japonských monsterfilmoch a tiež si riadne zaničíte! ;) Hráči hádžu kockami a zbierajú symboly úderov (útokov), energie, liečenia a víťazných bodov. Vďaka ich šikovnému využitiu sa môžu stať vládcom Tokia. Ale pozor, väčšinou je to len dočasné, pretože kráľom chce v Tokiu byť predsa každý! ;) Víťazí ten, kto sa ako posledný udrží na nohách alebo ten, kto dá dohromady dostatok víťazných bodov. Deštrukcia nikdy nebola zábavnejšia! Tokio, tras sa!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
46,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kompletný Vládce Tokia v jednom monštruóznom balení!

Vďaka Monster Boxu nebol boj o ovládnutie Tokia nikdy tak vyrovnaný! Toto výbušné vydanie je plné zábavy a adrenalínu! Získajte Vládcu Tokia, všetky ťažkotonážne a halloweenske rozšírenia, vďaka ktorým budú vaše epické súboje nezabudnuteľné. Použite karty evolúcií, aby ste získali ešte špeciálnejšie vlastnosti a vyťažte z hry maximum. Monster Box tiež prichádza s úplne novou verziou Gigazaur-a, exkluzívnymi kartami a novým zásobníkom na kocky.

Vládce Tokia je spoločenská hra, v ktorej sa stávate jednou z príšer, které bojujú o nadvládu nad Tokiom. Pri hre sa tak môžete cítiť ako v japonských monsterfilmoch a tiež si riadne zaničíte! ;) Hráči hádžu kockami a zbierajú symboly úderov (útokov), energie, liečenia a víťazných bodov. Vďaka ich šikovnému využitiu sa môžu stať vládcom Tokia. Ale pozor, väčšinou je to len dočasné, pretože kráľom chce v Tokiu byť predsa každý! ;) Víťazí ten, kto sa ako posledný udrží na nohách alebo ten, kto dá dohromady dostatok víťazných bodov.

Deštrukcia nikdy nebola zábavnejšia! Tokio, tras sa!

Obsah hry:

10 dosiek monštier
10 figúrok monštier
1 herný plán Tokia
6 čiernych kociek
2 zelené kocky
6 oranžových kociek
77 kariet 
96 kariet evolúcie
12 kariet kostýmov
žetóny energie
37 žetónov
1 kartónová miska na hádzanie kockami
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje