Kluster DUO
Kluster DUO je rýchla hra, kombinujúca extrémne jednoduché pravidlá a naozaj intenzívnu zábavu. Hráči v nej striedavo ukladajú magnetické kamienky do hracej plochy ohraničenej šnúrkou. Stačí ich však priložiť nešikovne, magnety zareagujú, pospájajú sa a hráč namiesto zbavenia sa svojho kameňa získa všetky, ktoré sa s ním spojili. Ide o svižnú, nenáročnú, pekne vyzerajúcu a zábavnú hru, v ktorej vyhráva ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví svojich magnetov! DUO obsahuje 12 "spinner" magnetov, oveľa väčších ako klasické "kluster" magnety, ktoré sú o toľko nestabilnejšie, o koľko je zábavnejšia hra s nimi. Je možné ich použiť samostatne, alebo ako rozšírenie pre klasický Kluster. DUO je teda možné použiť ako rozšírenie ku Kluster-u až pre 6 hráčov. DUO tiež obsahuje režim Expert, pre ozajstných expertov!
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kluster DUO je rýchla hra, kombinujúca extrémne jednoduché pravidlá a naozaj intenzívnu zábavu. Hráči v nej striedavo ukladajú magnetické kamienky do hracej plochy ohraničenej šnúrkou. Stačí ich však priložiť nešikovne, magnety zareagujú, pospájajú sa a hráč namiesto zbavenia sa svojho kameňa získa všetky, ktoré sa s ním spojili. Ide o svižnú, nenáročnú, pekne vyzerajúcu a zábavnú hru, v ktorej vyhráva ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví svojich magnetov!

DUO obsahuje 12 "spinner" magnetov, oveľa väčších ako klasické "kluster" magnety, ktoré sú o toľko nestabilnejšie, o koľko je zábavnejšia hra s nimi. Je možné ich použiť samostatne, alebo ako rozšírenie pre klasický Kluster. DUO je teda možné použiť ako rozšírenie ku Kluster-u až pre 6 hráčov. DUO tiež obsahuje režim Expert, pre ozajstných expertov!

Obsah hry:

12 magnetov, 1 šnúrka, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paula Henning, Robert Henning
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje