Kluster
Kluster je rýchla hra, v ktorej hráči striedavo ukladajú magnetické kamienky do hracej plochy ohraničenej šnúrkou. Stačí priložiť nešikovne, magnety zareagujú, pospájajú sa a hráč namiesto zbavenia sa kameňa mnohé získa. Svižná, nenáročná, pekne vyzerajúca a zábavná hra. Magnetické kamene si súperi rovnomerne rozdelia. Striedavo jeden po druhom ukladajú kamene na hraciu plochu. Na základe magnetických síl se kamene vzájomne priťahujú. Ak sa stane, že sa po uložení kameňa spoja dva, alebo viac kameňov, musí si ten, kto kamienok práve vkladal, vziať všetky spojené kamene. Komu sa ako prvému podarí zbaviť sa všetkých kamienkov, stáva sa víťazom.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
17,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kluster je rýchla hra, v ktorej hráči striedavo ukladajú magnetické kamienky do hracej plochy ohraničenej šnúrkou. Stačí priložiť nešikovne, magnety zareagujú, pospájajú sa a hráč namiesto zbavenia sa kameňa mnohé získa. Svižná, nenáročná, pekne vyzerajúca a zábavná hra.

Magnetické kamene si súperi rovnomerne rozdelia. Striedavo jeden po druhom ukladajú kamene na hraciu plochu. Na základe magnetických síl se kamene vzájomne priťahujú. Ak sa stane, že sa po uložení kameňa spoja dva, alebo viac kameňov, musí si ten, kto kamienok práve vkladal, vziať všetky spojené kamene. Komu sa ako prvému podarí zbaviť sa všetkých kamienkov, stáva sa víťazom.

Obsah hry:

24 magnetických kameňov
1 šnúrka
1 vrecko
1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje