Kometa
V krásnej premýšľavej hre Kometa sa 2-4 hráči snažia zachrániť zvieratká pred vyhynutím, spôsobeným náraz kométy do Zeme. Kto bude najšikovnejší v zachraňovaní ohrozených zvierat? Využite svoje schopnosti, aby ste čo najrýchlejšie získali ďalšie zvieratá do svojej záchrannej jaskyne. Karty využívate viacerými spôsobmi. Môžu to byť samotné zvieratá, alebo ich využijete ako terén, po ktorom ich dostanete do bezpečia. Každý pohyb po pláne si musíte naozaj dôkladne premyslieť, iba tak sa dostanete do úkrytu ako prvý. Už zachránené zvieratá v úkryte vám dávajú špeciálne schopnosti, čo zvyšuje vašu efektivitu a otvára ešte širšie strategické možnosti. Hra konči, keď sa minie celý strieborný balíček kariet. Napriek krátkej hracej dobe budete musieť starostlivo plánovať a rozmanité strategické možnosti hry vám zaručia vysokú znovuhrateľnosť.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
37,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V krásnej premýšľavej hre Kometa sa 2-4 hráči snažia zachrániť zvieratká pred vyhynutím, spôsobeným náraz kométy do Zeme. Kto bude najšikovnejší v zachraňovaní ohrozených zvierat? Využite svoje schopnosti, aby ste čo najrýchlejšie získali ďalšie zvieratá do svojej záchrannej jaskyne.

Karty využívate viacerými spôsobmi. Môžu to byť samotné zvieratá, alebo ich využijete ako terén, po ktorom ich dostanete do bezpečia. Každý pohyb po pláne si musíte naozaj dôkladne premyslieť, iba tak sa dostanete do úkrytu ako prvý. Už zachránené zvieratá v úkryte vám dávajú špeciálne schopnosti, čo zvyšuje vašu efektivitu a otvára ešte širšie strategické možnosti.

Hra konči, keď sa minie celý strieborný balíček kariet. Napriek krátkej hracej dobe budete musieť starostlivo plánovať a rozmanité strategické možnosti hry vám zaručia vysokú znovuhrateľnosť.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter Prinz
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje