Konec věků CZ (Aeons End)
Konec věků je kooperatívna deckbuilding hra, v ktorej sa hráči ocitnú v úlohách trhlinových mágov, ktorí stoja ako jediní medzi strašnou Nemesis a mestečkom Gravehold, posledným útočiskom civilizácie. Hra trvá tak dlho dokiaľ nepadne mesto alebo Nemesis. Každý hráč začína s jednoduchým balíkom kariet, ktoré idú po zahratí do odhadzovacej kôpky, a vďaka ktorým môže získať lepšie karty. Keď je odhadzovacia kôpka plná, nové a staré karty sa zamiešajú a hráč pokračuje v hre s vylepšeným balíkom. Konec Věků do tradičného deckbuilding vzorca prináša premenlivé poradie kôl hráčov a pravidlá deck manažmentu, ktoré vyžadujú pozorné plánovanie pri hraní a odhadzovaní kariet.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:

Ku hre Konec věků u nás dostanete ako darček 6 promo kariet.

54,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Konec věků je kooperatívna deckbuilding hra, v ktorej sa hráči ocitnú v úlohách trhlinových mágov, ktorí stoja ako jediní medzi strašnou Nemesis a mestečkom Gravehold, posledným útočiskom civilizácie. Hra trvá tak dlho dokiaľ nepadne mesto alebo Nemesis.

Každý hráč začína s jednoduchým balíkom kariet, ktoré idú po zahratí do odhadzovacej kôpky, a vďaka ktorým môže získať lepšie karty. Keď je odhadzovacia kôpka plná, nové a staré karty sa zamiešajú a hráč pokračuje v hre s vylepšeným balíkom. Konec Věků do tradičného deckbuilding vzorca prináša premenlivé poradie kôl hráčov a pravidlá deck manažmentu, ktoré vyžadujú pozorné plánovanie pri hraní a odhadzovaní kariet.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kevin Riley
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje