Krabička na karty Gamegenic Deck Pod Star Wars: Unlimited WHITE/BLACK
Deck Pod, je luxusná krabička na karty, špeciálne navrhnutá pre potreby Star Wars: Unlimited. Je navrhnutá na ideálne uloženie kompletného herného balíčka a ponúka naozaj extrémnu a nekompromisnú kvalitu. Okrem inovatívneho prístupu k ochrane vašich kariet vďaka technológii hexafyber bolo pri vytvárani Deck Podu myslené naozaj na všetko. Prepracovaný dizajn vám umožní v balení uložený balíček identifikovať okamžite, bez potreby otvárania krabičky. Deck Pod tiež obsahuje posuvné puzdro na karty s pridanou UV ochranou pre uchovanie kariet v popredí. Puzdro na karty Slide Card Case je možné tiež oddeliť a používať priamo v priebehu hry. Deck Pod má ideálnu veľkosť pre uloženie balíčka o 60 kartách v "double-sleevoch". Okrem toho má Base karta svoju vlastnú vyhradenú prepážku a je tak okamžite pripravená na hru. Do integrovanej zásuvky sa zmestia všetky potrebné žetóny a ďalšie príslušenstvo. Silné magnety udržujú balíček stabilný a krabičku bezpečne uzatvárajú. Tento Deck Pod je v bielo-čiernej povrchovej úprave s reliéfnou ozdobou. Rozmery: 100 x 117 x 109 mm Karty a príslušenstvo na fotkách majú ilustračný charakter a nie sú súčasťou balenia.
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Deck Pod, je luxusná krabička na karty, špeciálne navrhnutá pre potreby Star Wars: Unlimited. Je navrhnutá na ideálne uloženie kompletného herného balíčka a ponúka naozaj extrémnu a nekompromisnú kvalitu. Okrem inovatívneho prístupu k ochrane vašich kariet vďaka technológii hexafyber bolo pri vytvárani Deck Podu myslené naozaj na všetko.

Prepracovaný dizajn vám umožní v balení uložený balíček identifikovať okamžite, bez potreby otvárania krabičky. Deck Pod tiež obsahuje posuvné puzdro na karty s pridanou UV ochranou pre uchovanie kariet v popredí. Puzdro na karty Slide Card Case je možné tiež oddeliť a používať priamo v priebehu hry.

Deck Pod má ideálnu veľkosť pre uloženie balíčka o 60 kartách v "double-sleevoch". Okrem toho má Base karta svoju vlastnú vyhradenú prepážku a je tak okamžite pripravená na hru. Do integrovanej zásuvky sa zmestia všetky potrebné žetóny a ďalšie príslušenstvo. Silné magnety udržujú balíček stabilný a krabičku bezpečne uzatvárajú. Tento Deck Pod je v bielo-čiernej povrchovej úprave s reliéfnou ozdobou.

Rozmery: 100 x 117 x 109 mm

Karty a príslušenstvo na fotkách majú ilustračný charakter a nie sú súčasťou balenia.

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje