Krabička na karty Gamegenic Double Deck Pod Star Wars: Unlimited GREEN
Double Deck Pod, je luxusná krabička na karty, špeciálne navrhnutá pre potreby Star Wars: Unlimited. Je navrhnutá na ideálne uloženie dvoch kompletných herných balíčkov a ponúka naozaj extrémnu a nekompromisnú kvalitu. Okrem inovatívneho prístupu k ochrane vašich kariet - vďaka technológii hexafyber - bolo pri vytvárani Deck Podu myslené naozaj na všetko. Prepracovaný dizajn vám umožní v balení uložené balíčky identifikovať okamžite, bez potreby otvárania krabičky. Double Deck Pod tiež obsahuje 2 posuvné puzdrá na karty s pridanou UV ochranou pre uchovanie kariet v popredí. Púzdra na karty Slide Card Case je možné tiež oddeliť a používať priamo v priebehu hry. Priestor na balíčky je prakticky umiestnený na protiľahlých stranách, čo z Double Deck Podu robí ideálne riešenie pre 2 hráčov. Double Deck Pod má ideálnu veľkosť pre uloženie 2 balíčkov po 60 kartách v "double-sleevoch". Okrem toho majú 2 Base karty svoje vlastné vyhradené prepážky, a sú tak okamžite pripravené na hru. Do 2 integrovaných zásuviek sa zmestia všetky potrebné žetóny a ďalšie príslušenstvo. Silné magnety udržujú balíček stabilný a krabičku bezpečne uzatvárajú. Tento Double Deck Pod je v zelenej povrchovej úprave s reliéfnou ozdobou. Rozmery: 188 x 117 x 109 mm Karty a príslušenstvo majú na fotkách ilustračný charakter a nie sú súčasťou balenia.
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
44,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Double Deck Pod, je luxusná krabička na karty, špeciálne navrhnutá pre potreby Star Wars: Unlimited. Je navrhnutá na ideálne uloženie dvoch kompletných herných balíčkov a ponúka naozaj extrémnu a nekompromisnú kvalitu. Okrem inovatívneho prístupu k ochrane vašich kariet - vďaka technológii hexafyber - bolo pri vytvárani Deck Podu myslené naozaj na všetko.

Prepracovaný dizajn vám umožní v balení uložené balíčky identifikovať okamžite, bez potreby otvárania krabičky. Double Deck Pod tiež obsahuje 2 posuvné puzdrá na karty s pridanou UV ochranou pre uchovanie kariet v popredí. Púzdra na karty Slide Card Case je možné tiež oddeliť a používať priamo v priebehu hry. Priestor na balíčky je prakticky umiestnený na protiľahlých stranách, čo z Double Deck Podu robí ideálne riešenie pre 2 hráčov.

Double Deck Pod má ideálnu veľkosť pre uloženie 2 balíčkov po 60 kartách v "double-sleevoch". Okrem toho majú 2 Base karty svoje vlastné vyhradené prepážky, a sú tak okamžite pripravené na hru. Do 2 integrovaných zásuviek sa zmestia všetky potrebné žetóny a ďalšie príslušenstvo. Silné magnety udržujú balíček stabilný a krabičku bezpečne uzatvárajú. Tento Double Deck Pod je v zelenej povrchovej úprave s reliéfnou ozdobou.

Rozmery: 188 x 117 x 109 mm

Karty a príslušenstvo majú na fotkách ilustračný charakter a nie sú súčasťou balenia.

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje