Krysí Válka
Krysia vojna medzi Eidamákmi a Hermelínmi sa tiahne už od nepamäti a vznikla údajne preto, že princ Plesnivec urazil princeznu Eidamínu, keď jej na bále pri tanci stúpil na chvost. Od tej doby medzi oboma rodmi zúri úplne vyrovnaná vojna. Keďže majú rovnako silné vojská, víťaztvo na stranu jedného z rodov môže zvrátiť iba skvelý stratég a chrabrý bojovník. Dokážeš prekabátiť svojho protivníka a získať tak víťaztvo pre svojho pána? Hor sa do boja! Hra Krysí válka je jednoduchá, rýchla, štichová, kartová hra pre dvoch hráčov. Obaja hráči majú na začiatku hry k dispozícii rovnaké balíčky, ktoré obsahujú 8 kariet so silou 0-7. Každá karta má svoju silu reprezentovanú číslom a špeciálnu schopnosť. Obaja hráči v každom kole zahrajú jednu kartu lícom dole a potom ich odhalia. Karta s vyššou silou víťazí. Samozrejme, každá karta svojou schopnosťou výrazne ovplyvňuje hru. Hráč, ktorý vyhrá 4 kolá, je víťazom.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
6,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Krysia vojna medzi Eidamákmi a Hermelínmi sa tiahne už od nepamäti a vznikla údajne preto, že princ Plesnivec urazil princeznu Eidamínu, keď jej na bále pri tanci stúpil na chvost.

Od tej doby medzi oboma rodmi zúri úplne vyrovnaná vojna. Keďže majú rovnako silné vojská, víťaztvo na stranu jedného z rodov môže zvrátiť iba skvelý stratég a chrabrý bojovník. Dokážeš prekabátiť svojho protivníka a získať tak víťaztvo pre svojho pána? Hor sa do boja!

Hra Krysí válka je jednoduchá, rýchla, štichová, kartová hra pre dvoch hráčov. Obaja hráči majú na začiatku hry k dispozícii rovnaké balíčky, ktoré obsahujú 8 kariet so silou 0-7. Každá karta má svoju silu reprezentovanú číslom a špeciálnu schopnosť. Obaja hráči v každom kole zahrajú jednu kartu lícom dole a potom ich odhalia. Karta s vyššou silou víťazí. Samozrejme, každá karta svojou schopnosťou výrazne ovplyvňuje hru. Hráč, ktorý vyhrá 4 kolá, je víťazom.

Obsah hry:
  • 16 kariet
  • 2 prehľadové karty
  • 5 drevených žetónov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Seiji Kanai
Rok vydania:
2016
Hodnotenie hry
Danka
18.9.2017
Veľmi milá, rýchla a jednoduchá hra. Doporučujem
Kikus
19.7.2019
Rýchla, ľahko pochopiteľná hra pre dvoch.
Kikus
17.8.2019
Mala, rýchla hra pre dvoch. Keď sa zdá že už máte výhru istu, vždy sa to môže na poslednú chvíľu zvrtnúť :D
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje