Kúzelné čítanie – kniha Staré pověsti české CZ
Interaktívna hovoriaca kniha Kúzelné čítanie – kniha Staré pověsti české CZ z edície Kúzelné čítanie odhalí deťom povesti starých Čechov od Aloisa Jiráska. Každá dvojstrana knihy je venovaná jednej povesti. Všetkých určite potešia a zaujmú povesti - O Čechovi, O Krokovi a jeho dcérach, O Bivoji, O Libuši, O Přemyslovi, Libušina proroctví, O Křesomyslu a Horymírovi a Lucká válka. V náučnej knihe čakajú na deti skrátené verzie jednotlivých povestí, zoznámenie sa s postavami a pútavé dialógy a zvuky. Nechýbajú ani kvízy v 3 obtiažnostiach - od jednoduchého zameraného na spoznávania predmetov až po zložitejšie, kde si deti vyberajú správnu odpoveď z troch možností. Krásne ilustrácie rozvíjajú fantáziu a z výstižných dialógov nakreslených postáv deti pochytia podstatu povestí. Kniha obsahuje viac ako 2 000 zvukov a textov. Kniha funguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi (kniha túto ceruzku neobsahuje, ceruzka je súčasťou produktov s názvom "súprava elektronickej ceruzky a knihy"). Nahovoril: Vladislav Beneš a Karel Richter.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
14,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Interaktívna hovoriaca kniha

Kúzelné čítanie – kniha Staré pověsti české CZ z edície Kúzelné čítanie odhalí deťom povesti starých Čechov od Aloisa Jiráska. Každá dvojstrana knihy je venovaná jednej povesti. Všetkých určite potešia a zaujmú povesti - O Čechovi, O Krokovi a jeho dcérach, O Bivoji, O Libuši, O Přemyslovi, Libušina proroctví, O Křesomyslu a Horymírovi a Lucká válka. V náučnej knihe čakajú na deti skrátené verzie jednotlivých povestí, zoznámenie sa s postavami a pútavé dialógy a zvuky. Nechýbajú ani kvízy v 3 obtiažnostiach - od jednoduchého zameraného na spoznávania predmetov až po zložitejšie, kde si deti vyberajú správnu odpoveď z troch možností. Krásne ilustrácie rozvíjajú fantáziu a z výstižných dialógov nakreslených postáv deti pochytia podstatu povestí.

Kniha obsahuje viac ako 2 000 zvukov a textov.

Kniha funguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi (kniha túto ceruzku neobsahuje, ceruzka je súčasťou produktov s názvom "súprava elektronickej ceruzky a knihy").

Nahovoril: Vladislav Beneš a Karel Richter.

Obsah hry:
  • kniha
Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje