Kúzelné čítanie – kniha Zvieratká na farme
Zvieratká na farme pozvú najmenšie deti na dobrodružnú cestu psíka Dunča za strateným kozliatkom. Kniha je plná zábavných básničiek a informácií o tom, čo milý psík na farme zažil. Deti môžu objavovať zvuky, ktoré vydávajú rôzne domáce zvieratká. Na konci knižky sa dozvedia niečo viac o každom zvieratku, ktoré v knižke stretli a môžu sa o nich naučiť aj básničky. Hor sa za dobrodružstvom, ktoré Dunča čaká! Kniha je nahovorená Richardom Salayom. Titul obsahuje viac ako 1000 zvukov a textov.Kniha funguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi (kniha túto ceruzku neobsahuje, ceruzka je súčasťou produktov s názvom "súprava elektronickej ceruzky a knihy").Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie.
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
11,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zvieratká na farme pozvú najmenšie deti na dobrodružnú cestu psíka Dunča za strateným kozliatkom. Kniha je plná zábavných básničiek a informácií o tom, čo milý psík na farme zažil.

Deti môžu objavovať zvuky, ktoré vydávajú rôzne domáce zvieratká. Na konci knižky sa dozvedia niečo viac o každom zvieratku, ktoré v knižke stretli a môžu sa o nich naučiť aj básničky.

Hor sa za dobrodružstvom, ktoré Dunča čaká!

Kniha je nahovorená Richardom Salayom.

Titul obsahuje viac ako 1000 zvukov a textov.
Kniha funguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi (kniha túto ceruzku neobsahuje, ceruzka je súčasťou produktov s názvom "súprava elektronickej ceruzky a knihy").
Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje