Labilní jednorožci: Pro děti
Labilní jednorožci: Pro děti, sú hravou verziou hry Labilní jednorožci (Unstable Unicorns), v tomto prípade navrhnutou aj pre mladších herných nadšencov v počte 2-6 hráčov. Aj v tomto prevedení ide o bláznivú kartovú hra, ktorá ponúka to, čo majú všetci radi - ničenie a jednorožce! Hru začínate s malým roztomilým jednorožčaťom, ale keďže nič netrvá večne, ani v tejto hre sa malí jednorožci nemôžu cítiť bezpečne. Vy tak musíte čo najrýchlejšie vybudovať svoju armádu jednorožcov, lebo inak vám vaši súperi zničia jedného jednorožca po druhom. V hre nájdete viac ako 20 jednorožcov s rôznymi špeciálnymi schopnosťami, z ktorých si zostavujete armádu. Prvý, komu sa podarí skompletizovať svoju armádu 7 jednorožcov, sa stane Vládcom Všetkých Magických Vecí... ale iba do ďalšej hry. Unstable Games navrhli úplne nové umelecké diela, karty a postavy, aby potešili najmenších hráčov a zároveň zostali zábavné a pútavé pre rodičov. Labilní jednorožci: Pro děti obsahuje osem farebne odlíšených a naozaj zábavných tém kariet jednorožca (hrdinovia, biológovia, princezné, vesmír, šport, jednorožčí ojašenci, dúhová téma a fantasy jednorožce. Samotnú hru tvoria prvky doťahovania jednorožcov, využívania magických schopností a karty ''erdžania''! Mágia hráčom umožňuje nahliadnutie do balíčka, výmeny kariet a lúpež jednorožcov zo stajní súperov. Práve karta ''erdžania'' vám umožní zastaviť akcie súperov a slúži aj ako ochrana pred mocnou mágiou (dokáže dokonca zastaviť efekt inej karty ''erdžania'')!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Labilní jednorožci: Pro děti, sú hravou verziou hry Labilní jednorožci (Unstable Unicorns), v tomto prípade navrhnutou aj pre mladších herných nadšencov v počte 2-6 hráčov.

Aj v tomto prevedení ide o bláznivú kartovú hra, ktorá ponúka to, čo majú všetci radi - ničenie a jednorožce! Hru začínate s malým roztomilým jednorožčaťom, ale keďže nič netrvá večne, ani v tejto hre sa malí jednorožci nemôžu cítiť bezpečne. Vy tak musíte čo najrýchlejšie vybudovať svoju armádu jednorožcov, lebo inak vám vaši súperi zničia jedného jednorožca po druhom. V hre nájdete viac ako 20 jednorožcov s rôznymi špeciálnymi schopnosťami, z ktorých si zostavujete armádu. Prvý, komu sa podarí skompletizovať svoju armádu 7 jednorožcov, sa stane Vládcom Všetkých Magických Vecí... ale iba do ďalšej hry. Unstable Games navrhli úplne nové umelecké diela, karty a postavy, aby potešili najmenších hráčov a zároveň zostali zábavné a pútavé pre rodičov.

Labilní jednorožci: Pro děti obsahuje osem farebne odlíšených a naozaj zábavných tém kariet jednorožca (hrdinovia, biológovia, princezné, vesmír, šport, jednorožčí ojašenci, dúhová téma a fantasy jednorožce.

Samotnú hru tvoria prvky doťahovania jednorožcov, využívania magických schopností a karty ''erdžania''! Mágia hráčom umožňuje nahliadnutie do balíčka, výmeny kariet a lúpež jednorožcov zo stajní súperov. Práve karta ''erdžania'' vám umožní zastaviť akcie súperov a slúži aj ako ochrana pred mocnou mágiou (dokáže dokonca zastaviť efekt inej karty ''erdžania'')!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje