Labyrinth Star Wars SK, CZ
Star Wars Labyrint je hra založená na rovnakom princípe ako jej predchodca Labyrint. Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží se dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami, ktoré má na ruke. Ak sa mu to  podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky kartičky a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.   K základným pravidlám pribúda však jedno pravidielko navyše. Tým je figúrka Death Star. Kartičky s ikonkou Death Star môžete získať iba tak, že sa dostanete na dané políčko s touto figúrkou. Tou ale môžu hýbať všetci. S kým bude dostatočne veľká sila na to, aby si ho podrobil a naplnil tak svoje plány?
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Wars Labyrint je hra založená na rovnakom princípe ako jej predchodca Labyrint. Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží se dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami, ktoré má na ruke. Ak sa mu to  podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky kartičky a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.  

K základným pravidlám pribúda však jedno pravidielko navyše. Tým je figúrka Death Star. Kartičky s ikonkou Death Star môžete získať iba tak, že sa dostanete na dané políčko s touto figúrkou. Tou ale môžu hýbať všetci. S kým bude dostatočne veľká sila na to, aby si ho podrobil a naplnil tak svoje plány?

Obsah hry:
  • 1 hrací plán
  • 34 dielikov labyrintu
  • 24 kariet symbolov
  • 4 žetóny Star Wars lodí
  • 1 žetón Death Star (pre Death Star variantu)
  • 5 stojančekov
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Max J. Kobbert
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje