Lady Alice
Písal sa rok 1878 a v Londýne sa chystala dôležitá konferencia. Pozvánku na ňu dostal aj známy bádateľ Henry Morton Stanley, aby mohol predstaviť svoju drahocennú africkú zbierku. No skôr než stihol predstaviť verejnosti výsledky svojho dlhoročného bádania, zmizol… Vie sa, že ho uniesol ďalší účastník jeho africkej expedície, ale kto z 8 bádateľov to bol? A kde vlastne k únosu došlo? A kedy? A aký ukradnutý predmet zo zbierky pána Stanleyho páchateľa usvedčil? Sherlock Holmes tento prípad, našťastie, už dávno vyriešil, ale teraz chce vyskúšať aj vás, či ho vyriešite. Jednu stopu zo štyroch sa na začiatku prípadu dozviete, ale prídete aj na tie zvyšné skôr než ostatní detektívi? Našťastie môžete ostatných miasť falošnými stopami, ale pozor, aj oni môžu klamať vás! Lady Alice je detektívna hra plná dedukcie, blafovania a mätúcich stôp… Hra, ktorá je zakaždým iná a vždy vás prekvapí. Vhodná pre detektívov začiatočníkov aj pokročilých!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Písal sa rok 1878 a v Londýne sa chystala dôležitá konferencia. Pozvánku na ňu dostal aj známy bádateľ Henry Morton Stanley, aby mohol predstaviť svoju drahocennú africkú zbierku. No skôr než stihol predstaviť verejnosti výsledky svojho dlhoročného bádania, zmizol…

Vie sa, že ho uniesol ďalší účastník jeho africkej expedície, ale kto z 8 bádateľov to bol? A kde vlastne k únosu došlo? A kedy? A aký ukradnutý predmet zo zbierky pána Stanleyho páchateľa usvedčil?

Sherlock Holmes tento prípad, našťastie, už dávno vyriešil, ale teraz chce vyskúšať aj vás, či ho vyriešite. Jednu stopu zo štyroch sa na začiatku prípadu dozviete, ale prídete aj na tie zvyšné skôr než ostatní detektívi? Našťastie môžete ostatných miasť falošnými stopami, ale pozor, aj oni môžu klamať vás!

Lady Alice je detektívna hra plná dedukcie, blafovania a mätúcich stôp… Hra, ktorá je zakaždým iná a vždy vás prekvapí. Vhodná pre detektívov začiatočníkov aj pokročilých!

Obsah hry:
  • Herný plán
  • zápisník indícií
  • 32 kariet indícií
  • 5 sérií žetónov
  • 28 vizitiek Sherlocka Holmesa
  • 5 zložiek s verdiktmi a pravidlami hry v českom a slovenskom jazyku.
Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ludovic Gaillard
Rok vydania:
2013
Hodnotenie hry
Richard Piešťany
23.1.2017
zaujimava detektivna hra, vynimocna je v tom ze tato detektivna hra aj ked ju budete hrat velakrat stale nebudete vediet aky bude dalsi vyvoj
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje