Letters from Whitechapel: Dear Boss
Dňa 27. septembra 1888 prišiel do tlačovej agentúry Central News Agency list s oslovením "Dear Boss". Tento list bol o dva dni neskôr doručený Scotland Yardu. Bol napísaný červenou farbou a obsahoval veľa hrôzostrašných detailov, ktoré sa nedali ignorovať. V podpise stálo - Jack Rozparovač. Hrôza, ktorá sužovala Whitechapel má konečne meno...meno, ktoré poznačí túto štvrť navždy. Každú noc znovu vraždí a každú noc sa polícia preteká s časom, aby ho chytila skôr, než unikne. A ráno sa vo Whitechapel nájde ďalší list, posmievajúci sa hlavnému vyšetrovateľovi podpísaný Jackom Rozparovačom. Dear Boss je nové rozšírenie detektívnej hry Die akte Whitechapel (Letters from Whitechappel), v ktorom lepšie spoznáte hlavné postavy a budete čeliť zaujímavým výzvam.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dňa 27. septembra 1888 prišiel do tlačovej agentúry Central News Agency list s oslovením "Dear Boss". Tento list bol o dva dni neskôr doručený Scotland Yardu. Bol napísaný červenou farbou a obsahoval veľa hrôzostrašných detailov, ktoré sa nedali ignorovať. V podpise stálo - Jack Rozparovač. Hrôza, ktorá sužovala Whitechapel má konečne meno...meno, ktoré poznačí túto štvrť navždy. Každú noc znovu vraždí a každú noc sa polícia preteká s časom, aby ho chytila skôr, než unikne. A ráno sa vo Whitechapel nájde ďalší list, posmievajúci sa hlavnému vyšetrovateľovi podpísaný Jackom Rozparovačom.

Dear Boss je nové rozšírenie detektívnej hry Die akte Whitechapel (Letters from Whitechappel), v ktorom lepšie spoznáte hlavné postavy a budete čeliť zaujímavým výzvam.

Obsah hry:
  • 3 balíčky kariet, které vám umožnia vyvážiť hru - nech hráte na akejkoľvek strane
  • 12 plastových figúrok nahrádzaujúcich figúrky predchádzajúcej hry
  • množstvo historických podrobností o vraždách vo Whitechapel
  • pokyny na zavedenie hernej varianty, ktorá vyváži vašu hru
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Gabriele Mari, Gianluca Santopietro
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje