Liberatores: The Conspiracy to Liberate Rome
V Liberatores: The Conspiracy to Liberate Rome sú z hráčov senátori, ktorých cieľom je zbaviť sa Caesara a tak oslobodiť Rím. V hre sú tri postavy: Agent, ktorý chce zachrániť Caesara, Republikáni, ktorí chcú obnoviť demokraciu v Rímskej republike a nakoniec Konkurent, ktorý chce Caesara zabiť a stať sa novým diktátorom. Každý hráč má k dispozícii tri hlavné akcie, z ktorých musí vžd yvykonať jednu vo svojom ťahu: podplatiť občana, aby zvýšil vplyv "Liberatores"; najať si občana kvôli špeciálnym výhodám; alebo poslať občana k Caesarovi pre peniaze, čo zvýši Caesarovi vplyv (treba spomenúť, že toto je jediný spôsob ako prísť k peniazom v tejto hre).  Hra končí po siedmich kolách. Hráči odhalia svoje postavy a ak má Caesarov tím väčší vplyv, vyhrá Agent. Ak majú republikáni väčší vplyv, Caesar je mŕtvy a "iberatores" vyhrajú... ale ak je to Konkurent, ktorý má najviac vplyvu, vyhrá a stane sa novým diktátorom.    
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V Liberatores: The Conspiracy to Liberate Rome sú z hráčov senátori, ktorých cieľom je zbaviť sa Caesara a tak oslobodiť Rím.

V hre sú tri postavy: Agent, ktorý chce zachrániť Caesara, Republikáni, ktorí chcú obnoviť demokraciu v Rímskej republike a nakoniec Konkurent, ktorý chce Caesara zabiť a stať sa novým diktátorom. Každý hráč má k dispozícii tri hlavné akcie, z ktorých musí vžd yvykonať jednu vo svojom ťahu: podplatiť občana, aby zvýšil vplyv "Liberatores"; najať si občana kvôli špeciálnym výhodám; alebo poslať občana k Caesarovi pre peniaze, čo zvýši Caesarovi vplyv (treba spomenúť, že toto je jediný spôsob ako prísť k peniazom v tejto hre).  Hra končí po siedmich kolách. Hráči odhalia svoje postavy a ak má Caesarov tím väčší vplyv, vyhrá Agent. Ak majú republikáni väčší vplyv, Caesar je mŕtvy a "iberatores" vyhrajú... ale ak je to Konkurent, ktorý má najviac vplyvu, vyhrá a stane sa novým diktátorom.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Yan Yegorov
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje