Machi Koro Deluxe Edition
Machi Koro je rychlá kartová budovateľská hra. Každý z hráčov stavia svoje mesto a snaží sa, aby budovy v ňom dokončil skôr než súperi. Každý hráč má rovnakú sadu budov, ktorú musí postaviť. Budovy majú rôznu cenu za ich postavenie. Okrem tejto sady majú hráči k dispozícii aj množstvo ďalších budov, ktoré môžu stavať a ktoré budú produkovať zisk na ďalšie stavby. Vo svojom kole hráč hádže jednou či dvoma kockami. Pokiaľ je súčet zhodný s niektorou budovou, ktorú vlastní, môže využiť jej efekt. Niekedy však môže z vašeho hodu ťažiť aj súper, pokiaľ ma rovnakú budovu. Potom môžete, pokiaľ máte dostatok financií postaviť novú budovu, najlepšie takú, ktorá vám v ďalších kolách prinesie zisk. Prvý hráč, ktorý postaví všetky budovy zo svojej sady, zvíťazí. Machi Koro je teda veľmi príjemná a svižná hra s vyváženým pomerom náhody a stratégie, pričom pravidlá sú veľmi jednoduché. Jej Deluxe edícia, ktorú vám ponúkame obsahuje naviac aj dve rozšírenia, ktoré prinášajú do hry množstvo nových kariet a teda možností a nových budov, ktoré môžu hráči pridať do svojho mesta. Oddychové, priemyselné, výrobné, obytné, úradné, hra obsahuje všetky typy budov, aké môžeme nájsť v moderných mestách. Je len na hráčoch priviesť to svoje mesto k rozkvetu a bohatstvu, ktoré mu zabezpečí výhru.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
46,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Machi Koro je rychlá kartová budovateľská hra. Každý z hráčov stavia svoje mesto a snaží sa, aby budovy v ňom dokončil skôr než súperi. Každý hráč má rovnakú sadu budov, ktorú musí postaviť. Budovy majú rôznu cenu za ich postavenie. Okrem tejto sady majú hráči k dispozícii aj množstvo ďalších budov, ktoré môžu stavať a ktoré budú produkovať zisk na ďalšie stavby. Vo svojom kole hráč hádže jednou či dvoma kockami. Pokiaľ je súčet zhodný s niektorou budovou, ktorú vlastní, môže využiť jej efekt. Niekedy však môže z vašeho hodu ťažiť aj súper, pokiaľ ma rovnakú budovu. Potom môžete, pokiaľ máte dostatok financií postaviť novú budovu, najlepšie takú, ktorá vám v ďalších kolách prinesie zisk. Prvý hráč, ktorý postaví všetky budovy zo svojej sady, zvíťazí.

Machi Koro je teda veľmi príjemná a svižná hra s vyváženým pomerom náhody a stratégie, pričom pravidlá sú veľmi jednoduché. Jej Deluxe edícia, ktorú vám ponúkame obsahuje naviac aj dve rozšírenia, ktoré prinášajú do hry množstvo nových kariet a teda možností a nových budov, ktoré môžu hráči pridať do svojho mesta. Oddychové, priemyselné, výrobné, obytné, úradné, hra obsahuje všetky typy budov, aké môžeme nájsť v moderných mestách. Je len na hráčoch priviesť to svoje mesto k rozkvetu a bohatstvu, ktoré mu zabezpečí výhru.

Obsah hry:
  • 112 kariet základnej hry Machi Koro
  • 86 kariet z rozšírenia Harbor
  • 96 kariet z rozšírenia Millionaire's Row
  • 86 mincí
  • 6 jedinečných kariet Diamine
  • 2 kocky
  • 1 textilné vrecko
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Masao Suganuma
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje