mačka vo vreci - stredná šikovná
Mačky sa po skvelom dvojtýždňovom behu odobrali na odpočinok. Zjavia sa dostupné opäť niekedy v roku 2021 (odhadom na jar). Stredná šikovná mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená.Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :) Formulár: https://tinyurl.com/hrykazdejchuti V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :)
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Mačky sa po skvelom dvojtýždňovom behu odobrali na odpočinok. Zjavia sa dostupné opäť niekedy v roku 2021 (odhadom na jar).

Stredná šikovná mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť.
Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená.
Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :)

Formulár: https://tinyurl.com/hrykazdejchuti

V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :)

Obsah hry:
Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
skúsený iHRYskáč
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje