mačka vo vreci - stredná šikovná
Mačka vo vreci z jesene 2023 už skončila. Opäť si na ňu môžete brúsiť zúbky (či drápky) na jar 2024. Neváhajte však sledovať ďalšie skvelé ponuky (október prinesie tajomné prekvapenie, november dobráčky,...). Stredná šikovná mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená. Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :) Formulár: https://tinyurl.com/mackyzosenku V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :) A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu. A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :)
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Mačka vo vreci z jesene 2023 už skončila. Opäť si na ňu môžete brúsiť zúbky (či drápky) na jar 2024. Neváhajte však sledovať ďalšie skvelé ponuky (október prinesie tajomné prekvapenie, november dobráčky,...).

Stredná šikovná mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená.

Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :)

Formulár: https://tinyurl.com/mackyzosenku

V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :)

A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu.

A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :)

Obsah hry:
Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
skúsený iHRYskáč
Rok vydania:
2022
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje