mačka vo vreci - veľká odvážna
Ďakujeme za dôveru všetkým, ktorí sa odhodlali ísť s nami do mačkového dobrodružstva. Siedme mačky vo vreci sa skončili. Snáď sa uvidíme na jeseň :)     Mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená. Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :) Formulár: https://tinyurl.com/mackyrocky V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :) A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu. A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :)
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ďakujeme za dôveru všetkým, ktorí sa odhodlali ísť s nami do mačkového dobrodružstva. Siedme mačky vo vreci sa skončili. Snáď sa uvidíme na jeseň :)

 

 

Mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená.

Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :)

Formulár: https://tinyurl.com/mackyrocky

V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :)

A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu.

A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :)

Obsah hry:
Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
skúsený iHRYskáč
Rok vydania:
2022
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje