mačka vo vreci - veľká odvážna
Ďakujeme za všetku dôveru a priazeň. Jarné mačky skončili. Tešiť sa môžete na ďalšiu vlnu mačiek - na jeseň. Budú to mačky jubilejné, desiate! Kliknite na tlapku strážneho psa, aby ste ich nezmeškali :) Veľká odvážna mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená. Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :) Formulár: https://tinyurl.com/AkoMackuBalili V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože väčšinou posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :) A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu. A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :) A na darčekové mačacie ponožky pre vás a tých okolo - tohoročná mačkonovinka! Zatiaľ minulomačkové video (pozrite si aj tie predošlé videá, máme ich radi):
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ďakujeme za všetku dôveru a priazeň. Jarné mačky skončili. Tešiť sa môžete na ďalšiu vlnu mačiek - na jeseň. Budú to mačky jubilejné, desiate! Kliknite na tlapku strážneho psa, aby ste ich nezmeškali :)

Veľká odvážna mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená.

Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :)

Formulár: https://tinyurl.com/AkoMackuBalili

V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože väčšinou posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :)

A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu.

A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :)

A na darčekové mačacie ponožky pre vás a tých okolo - tohoročná mačkonovinka!

Zatiaľ minulomačkové video (pozrite si aj tie predošlé videá, máme ich radi):

Obsah hry:
Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
skúsený iHRYskáč
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje