Mage Knight: stolová hra (CZ verzia)
České vydanie hry Mage Knight je beznádejné vypredané a ďalšia dotlač je zatiaľ napriek snahám českého vydavateľstva Rex hry v nedohľadne, preto Vám ako alternatívu ponúkame jej anglickú verziu. Mage Knight je fantasy stolová hra od populárneho českého autora Vláďu Chvátila. V hre sa stávate hrdinom, ktorý putuje krajinou, najíma armádu, zabíja monštrá, prechádza jaskyňami a robí všetko, čo k správnej fantasy atmosfére patrí.  Hra pripomína populárnu sériu počítačovýc hier Heroes of Might and Magic. Mechanizmy kombinujú hranie kariet s prvkami deckbuildingu a pohyb po mape. Hra obsahuje niekoľko scenárov s rôznymi cieľmi, siahajúcimi od tých kooperatívnych až po veľmi kompetitívne. Nechýba ani hra pre jedného hráča. Hra je komplexná a variabilná, isto poteší každého milovníka fantasy a výpravných hier. Spracovanie je nádherné, od grafiky až po detaily figúriek hrdinov. Skvelá kombinácia stolovej, figúrkovej a RPG hry! Zažite jej svet.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
150 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

České vydanie hry Mage Knight je beznádejné vypredané a ďalšia dotlač je zatiaľ napriek snahám českého vydavateľstva Rex hry v nedohľadne, preto Vám ako alternatívu ponúkame jej anglickú verziu.

Mage Knight je fantasy stolová hra od populárneho českého autora Vláďu Chvátila. V hre sa stávate hrdinom, ktorý putuje krajinou, najíma armádu, zabíja monštrá, prechádza jaskyňami a robí všetko, čo k správnej fantasy atmosfére patrí. 

Hra pripomína populárnu sériu počítačovýc hier Heroes of Might and Magic.

Mechanizmy kombinujú hranie kariet s prvkami deckbuildingu a pohyb po mape. Hra obsahuje niekoľko scenárov s rôznymi cieľmi, siahajúcimi od tých kooperatívnych až po veľmi kompetitívne. Nechýba ani hra pre jedného hráča.

Hra je komplexná a variabilná, isto poteší každého milovníka fantasy a výpravných hier. Spracovanie je nádherné, od grafiky až po detaily figúriek hrdinov. Skvelá kombinácia stolovej, figúrkovej a RPG hry! Zažite jej svet.

Obsah hry:

stovky kariet, veľa dielikov krajiny, veľké množstvo žetónov a kocôčok, figúrky hrdinov a miest

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vlaada Chvátil
Rok vydania:
2011
Hodnotenie hry
Milan Čeman
16.4.2014
Skvelá výpravná hra, ktorá spája prvky RPG s prvkami taktiky v bojových situáciách. Mňa osobne na nej dostal systém akcií pomocou kariet, ktorý je skôr o plánovaní ako o náhode.
Em.
18.4.2013
Super hra, krasne a premyslene spracovana. Jej narocnost je mozno o nieco vyssia, ale je to relativne podla toho ci mate radi podobne zanre.
RaP
18.10.2012
Premyslena hra, fantasticka aj pre 1 hraca. Ale ! Pravidla narocne, vyzaduje vela, vela trpezlivosti a casu a samozrejme pomoze (ale nie je nevyhnutny) aj zaujem o danu tematiku. Ak tieto poziadavky absentuju, moze dojst k sklamaniu.Inak na Vas caka skutocny zazitok.
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje