Magic Maze: Maximum Security
Už nejaký čas vykrádajú zlodeji 4 rovnaké obchody v obchodnom centre Magic Maze. Je to veľmi zvláštne. Vzhľadom k tomu sa management rozhodol nainštalovať bezpečnostný systém, aby zabránil krádežiam.  Maximum Security je rozšírenie hry kooperatívnej hry Magic Maze, ktoré obsahuje strážcov, ale aj ďalšie dva moduly - Helpers (pomocníkov) a Challenges (výzvy), ktoré buď zvyšujú alebo znižujú náročnosť hrania. Pravidlá vás postupne naučia ako jednotlivé moduly fungujú a ako ich zapojiť do samotnej hry Magic Maze.
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
17,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Už nejaký čas vykrádajú zlodeji 4 rovnaké obchody v obchodnom centre Magic Maze. Je to veľmi zvláštne. Vzhľadom k tomu sa management rozhodol nainštalovať bezpečnostný systém, aby zabránil krádežiam. 

Maximum Security je rozšírenie hry kooperatívnej hry Magic Maze, ktoré obsahuje strážcov, ale aj ďalšie dva moduly - Helpers (pomocníkov) a Challenges (výzvy), ktoré buď zvyšujú alebo znižujú náročnosť hrania. Pravidlá vás postupne naučia ako jednotlivé moduly fungujú a ako ich zapojiť do samotnej hry Magic Maze.

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kasper Lapp
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje