Mansions of Madness (2nd ed.) - Dice Pack
Sada extra kociek do legendárnej atmosferickej hororovej hry zo sveta poviedok H. P. Lovecrafta - Mansions of Madness (2nd ed.).   Mansions of Madness (2nd ed.) je druhé vydanie legendárnej atmosferickej hororovej hry zo sveta poviedok H. P. Lovecrafta, ktorý už mimochodom poznáme aj z iných výborných hier ako 4442>Arkham Horror, 15572,"">Eldritch Horror, či 9435,"">Elder Sign. Aj tentokrát sa hráči v úlohe detektívov budú snažiť rozpliesť desivú záhadu v tajomnom dome, v ktorom sa dejú rôzne nadprirodzené úkazy. Desivé monštrá, zvláštne predmety, hádanky, indície, boje, šialenstvo, to všetko čaká na hráčov v tomto novom, vylepšenom vydaní. A čo sa zmenilo oproti pôvodnému vydaniu? Je toho viac, no najzásadnejšou zmenou je aplikácia, ktorá teraz riadi hru namiesto jedného z hráčov. Teraz je hra plne kooperatívna a teda už nehrá jeden z hráčov za zlú stranu (pôvodný Keeper). To obstaráva aplikácia, ktorá je zadarmo na stiahnutie a funguje na všetkých platformách (iOs, Android, Windows, pre PC cez Steam). To prináša do hry veľa nových momentov. V prvom rade to je podstatná podpora atmosféry rôznymi animáciami a zvukmi (napr. sa pri preskúmavaní miestnosti ozve zvuk rozbíjajúceho sa skla a pod.). Ďalšou výhodou je tiež postupné objavovanie mapy, v prvom vydaní ste postavili celú mapu scénára naraz a videli ste zhruba, čo Vás čaká. Teraz Vám mapu odhaľuje aplikácia postupne, neviete, čo je za najbližšími dverami, čo vás čaká v susednej miestnosti. Aplikácia vám tiež pomôže so set-upom, s pravidlami a štatistikami. Riadi hru, no neovláda ju. Stále je všetko vo vašich rukách. Nevedia vašich vyšetrovateľov, len vám postupne predkladá časti príbehu, odhaľuje dieliky skladačky, ktoré však musíte zložiť sami. Tým táto hro poskytuje vskutku ojedinelý a mimoriadny herný zážitok s vynikajúcou atmosférou. Majitelia prvej edície však tiež nemusia smútiť. Nová, druhá edícia obsahuje Conversation Kit, vďaka ktorému môžete použiť komponenty (príšery, vyšetrovateľov) z prvej edície a jej rozšírení aj v scénároch nového vydania. Tým bude hra ešte bohatšia a variabilnejšia.        
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
7,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sada extra kociek do legendárnej atmosferickej hororovej hry zo sveta poviedok H. P. Lovecrafta - Mansions of Madness (2nd ed.).

 

Mansions of Madness (2nd ed.) je druhé vydanie legendárnej atmosferickej hororovej hry zo sveta poviedok H. P. Lovecrafta, ktorý už mimochodom poznáme aj z iných výborných hier ako 4442>Arkham Horror, 15572,"">Eldritch Horror, či 9435,"">Elder Sign. Aj tentokrát sa hráči v úlohe detektívov budú snažiť rozpliesť desivú záhadu v tajomnom dome, v ktorom sa dejú rôzne nadprirodzené úkazy. Desivé monštrá, zvláštne predmety, hádanky, indície, boje, šialenstvo, to všetko čaká na hráčov v tomto novom, vylepšenom vydaní.

A čo sa zmenilo oproti pôvodnému vydaniu?

Je toho viac, no najzásadnejšou zmenou je aplikácia, ktorá teraz riadi hru namiesto jedného z hráčov. Teraz je hra plne kooperatívna a teda už nehrá jeden z hráčov za zlú stranu (pôvodný Keeper). To obstaráva aplikácia, ktorá je zadarmo na stiahnutie a funguje na všetkých platformách (iOs, Android, Windows, pre PC cez Steam). To prináša do hry veľa nových momentov. V prvom rade to je podstatná podpora atmosféry rôznymi animáciami a zvukmi (napr. sa pri preskúmavaní miestnosti ozve zvuk rozbíjajúceho sa skla a pod.). Ďalšou výhodou je tiež postupné objavovanie mapy, v prvom vydaní ste postavili celú mapu scénára naraz a videli ste zhruba, čo Vás čaká. Teraz Vám mapu odhaľuje aplikácia postupne, neviete, čo je za najbližšími dverami, čo vás čaká v susednej miestnosti. Aplikácia vám tiež pomôže so set-upom, s pravidlami a štatistikami. Riadi hru, no neovláda ju. Stále je všetko vo vašich rukách. Nevedia vašich vyšetrovateľov, len vám postupne predkladá časti príbehu, odhaľuje dieliky skladačky, ktoré však musíte zložiť sami. Tým táto hro poskytuje vskutku ojedinelý a mimoriadny herný zážitok s vynikajúcou atmosférou.

Majitelia prvej edície však tiež nemusia smútiť. Nová, druhá edícia obsahuje Conversation Kit, vďaka ktorému môžete použiť komponenty (príšery, vyšetrovateľov) z prvej edície a jej rozšírení aj v scénároch nového vydania. Tým bude hra ešte bohatšia a variabilnejšia.

 

   

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Corey Konieczka, Nikki Valens
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje