Mare Nostrum: Atlas exp.
Mare Nostrum: Empires – Atlas je rozšírenie pre strategickú civilizačnú hru Mare Nostrum: Empire.  Pridává do hry šiesteho hráča v podobe nového národa - Atlantídy s kráľom Atlasom a prídavným herným plánom pre hru v plnom počte, nových hrdinov, karty a žetóny Obsahuje aj scenár pre dvoch hráčov, kde jeden hráč hrá za Rím, druhý za Kartágo a zároveň je na mape aj neutrálny barbarský kmeň, ktorý môžu obaja hráči ovládať ak zaplatia zlatom.   Mare Nostrum: Empires je vynovená edícia staršej strategickej civilizačnej hry, v ktorej hráči budujú svoje impériá starovekých civilizácií. Budete tak zaberať nové provincie, stavať obchodné karavány, mestá, trhy, chrámy a divy, budete najímať hrdinov a popri tom všetkom bojovať so svojimi súpermi. Ovládnite Stredozemné more, veďte Kartágo ako Hannibal, Egypt ako Kleopatra, Rím ako Caesar, Perziu ako Chammurabi alebo Grécko ako Perikles! 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mare Nostrum: Empires – Atlas je rozšírenie pre strategickú civilizačnú hru Mare Nostrum: Empire.  Pridává do hry šiesteho hráča v podobe nového národa - Atlantídy s kráľom Atlasom a prídavným herným plánom pre hru v plnom počte, nových hrdinov, karty a žetóny Obsahuje aj scenár pre dvoch hráčov, kde jeden hráč hrá za Rím, druhý za Kartágo a zároveň je na mape aj neutrálny barbarský kmeň, ktorý môžu obaja hráči ovládať ak zaplatia zlatom.  

Mare Nostrum: Empires je vynovená edícia staršej strategickej civilizačnej hry, v ktorej hráči budujú svoje impériá starovekých civilizácií. Budete tak zaberať nové provincie, stavať obchodné karavány, mestá, trhy, chrámy a divy, budete najímať hrdinov a popri tom všetkom bojovať so svojimi súpermi. Ovládnite Stredozemné more, veďte Kartágo ako Hannibal, Egypt ako Kleopatra, Rím ako Caesar, Perziu ako Chammurabi alebo Grécko ako Perikles! 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Serge Laget
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje