Mars Würfel
Naša misia, Marťania, spočívá v únose čo najväčšieho počtu obyvateľov primitívnej planéty menom Zem. Zaujímajú nás predovšetkým zástupcovia druhu sliepok, kráv a ľudí. Až ich následným výskumom budeme konečne schopní určiť, kto vládne tejto planéte. Pozemšťania by sa síce mohli brániť, ale s tým si naše Lúče Smrti poradia. Tak teda do práce, Mars bude hrdý na tých, čo splnia svoju kvótu únosov! Hra založená na podobnom princípe ako veselá párty zombie hra Zombie Dice! V hre Mars Würfel (Martian Dice) hádžete trinástimi kockami a vašim cieľom je uniesť čo najviac sliepok, kráv a ľudí. Po každom hode musíte odložiť tanky predstavujúce obranu pozemšťanov. Potom môžete odložiť jeden druh kociek – niektorý z pozemských druhov, alebo Lúče Smrti pre boj s pozemšťanmi. Na konci svojho kola môžete "uniesť" odložene kocky pozemšťanov, a teda získať body, pokiaľ máte aspoň rovnaký počet smrtiacich lúčov ako pozemských armád. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-99 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
12,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Naša misia, Marťania, spočívá v únose čo najväčšieho počtu obyvateľov primitívnej planéty menom Zem. Zaujímajú nás predovšetkým zástupcovia druhu sliepok, kráv a ľudí. Až ich následným výskumom budeme konečne schopní určiť, kto vládne tejto planéte. Pozemšťania by sa síce mohli brániť, ale s tým si naše Lúče Smrti poradia. Tak teda do práce, Mars bude hrdý na tých, čo splnia svoju kvótu únosov!

Hra založená na podobnom princípe ako veselá párty zombie hra Zombie Dice!

V hre Mars Würfel (Martian Dice) hádžete trinástimi kockami a vašim cieľom je uniesť čo najviac sliepok, kráv a ľudí. Po každom hode musíte odložiť tanky predstavujúce obranu pozemšťanov. Potom môžete odložiť jeden druh kociek – niektorý z pozemských druhov, alebo Lúče Smrti pre boj s pozemšťanmi. Na konci svojho kola môžete "uniesť" odložene kocky pozemšťanov, a teda získať body, pokiaľ máte aspoň rovnaký počet smrtiacich lúčov ako pozemských armád. 

Obsah hry:
  • 13 kociek
  • uzatvárací pohár
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-99 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje