Marvel Zombies: Odboj superhrdinů (Zombicide)
Populárny Zombicide v Marvel kabáte. Keď invázii zombií padli za obeť aj niektorí najmocnejší hrdinovia na Zemi, väčšina si myslela, že je všetko stratené. Ale iní superhrdinovia tu stále sú, odhodlaní postaviť sa hordám nemŕtvych. Niekdajší spojenci musia byť zlikvidovaní, skôr ako zožerú všetkých na Zemi do posledného. Takže zostavte svoj superhrdinský tím a zoberte všetky sily. Ste posledná nádej ľudstva… Marvel Zombies: Odboj superhrdinů je nová hra z edície ZOMBICIDE. Je to kooperatívna hra, v ktorej 1 až 4 hráči ovládajú posledných preživších superhrdinov čeliacich svojim zombifikovaným bývalým kolegom a hordám zombií ovládaných samotnou hrou. Cieľom hry je splniť ciele misií, poraziť nepriateľov a zachraňovať ohrozených pomocníkov. Porážaním zombií budete získavať skúsenosti, ktoré potrebujete k tomu, aby ste sa stali ešte mocnejšími hrdinami. Ale čím ste silnejší, tým viac zombií sa objaví a bude vás chcieť zožrať! Iba vďaka dôkladnej spolupráci a maximálnemu nasadeniu svojich schopností môžu superhrdinovia dúfať, že sa im podarí ukončiť zombie apokalypsu! Hra Marvel Zombies: Odboj superhrdinů sa dá kombinovať s už vydanou hrou Zombicide: 2. edice a využiť z nej plastové figúrky zombií a nahradiť tak kartónové figúrky (standies), ktoré sú práve v Marvel Zombies: Odboj superhrdinů.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
52,99 €
Dostupné od 16.6.2023
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dostupné od 16.6.2023
Predajňa BB: Dostupné od 16.6.2023
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Populárny Zombicide v Marvel kabáte.

Keď invázii zombií padli za obeť aj niektorí najmocnejší hrdinovia na Zemi, väčšina si myslela, že je všetko stratené. Ale iní superhrdinovia tu stále sú, odhodlaní postaviť sa hordám nemŕtvych.

Niekdajší spojenci musia byť zlikvidovaní, skôr ako zožerú všetkých na Zemi do posledného. Takže zostavte svoj superhrdinský tím a zoberte všetky sily. Ste posledná nádej ľudstva…

Marvel Zombies: Odboj superhrdinů je nová hra z edície ZOMBICIDE. Je to kooperatívna hra, v ktorej 1 až 4 hráči ovládajú posledných preživších superhrdinov čeliacich svojim zombifikovaným bývalým kolegom a hordám zombií ovládaných samotnou hrou. Cieľom hry je splniť ciele misií, poraziť nepriateľov a zachraňovať ohrozených pomocníkov. Porážaním zombií budete získavať skúsenosti, ktoré potrebujete k tomu, aby ste sa stali ešte mocnejšími hrdinami. Ale čím ste silnejší, tým viac zombií sa objaví a bude vás chcieť zožrať! Iba vďaka dôkladnej spolupráci a maximálnemu nasadeniu svojich schopností môžu superhrdinovia dúfať, že sa im podarí ukončiť zombie apokalypsu!

Hra Marvel Zombies: Odboj superhrdinů sa dá kombinovať s už vydanou hrou Zombicide: 2. edice a využiť z nej plastové figúrky zombií a nahradiť tak kartónové figúrky (standies), ktoré sú práve v Marvel Zombies: Odboj superhrdinů.

Obsah hry:
 • 6 figúrok superhrdinov
 • 4 figúrky zombie superhrdinov
 • 6 kartónových pomocníkov
 • 50 kartónových standees zombií
 • 4 farebné podstavce
 • 8 ukazovateľov
 • 4 kotúče skúseností
 • 6 kociek
 • 4 obojstranné mapové diely
 • 6 kariet hrdinov
 • 71 mini kariet
 • 27 žetónov
 • 1 pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Fabio Cury, Michael Shinall
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje