Meeple Circus
Show začína! V hre Meeple Circus máte len jediný cieľ - zabaviť publikum. Súťaž je náročná, ale práve vy môžete vytvoriť niečo nezabudnuteľné a výnimočné! Akrobati, kone a oveľa viac majú hráči k dispozícii, aby predviedli skvelé predstavenie. Skúška je testom šikovnosti a potom prichádza samotné vystúpenie. Zaznie cirkusová hudba a ... show môže začať! Hra Meeple Circus je hra o šikovnosti, v ktorej ukladáte na seba figúrky. Ku hre si stiahnete aplikáciu, ktorá vás bude sprevádzať hrou, zadávať úlohy, odmení vás potleskom, či zahrá rezkú cirkusovú hudbu.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
36,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Show začína!

V hre Meeple Circus máte len jediný cieľ - zabaviť publikum. Súťaž je náročná, ale práve vy môžete vytvoriť niečo nezabudnuteľné a výnimočné! Akrobati, kone a oveľa viac majú hráči k dispozícii, aby predviedli skvelé predstavenie. Skúška je testom šikovnosti a potom prichádza samotné vystúpenie. Zaznie cirkusová hudba a ... show môže začať!

Hra Meeple Circus je hra o šikovnosti, v ktorej ukladáte na seba figúrky. Ku hre si stiahnete aplikáciu, ktorá vás bude sprevádzať hrou, zadávať úlohy, odmení vás potleskom, či zahrá rezkú cirkusovú hudbu.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Cédric Millet
Rok vydania:
2017
Herné rozšírenia
Meeple Circus: The Wild Animal & Aerial Show
Skladom, odosielame ihneď
14,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje