Mighty Monsters
Hrad kráľa Edgara a hlavne jeho pokladnica sú na muške mocných príšer. Keby tak nebolo tých otravných strážcov, ktorí sa ju snažia chrániť. Hráči sa stanú trolmi, nemŕtvymi, démonmi, hmyzom či dokonca drakmi, s jedinou myšlienkou na zlato v pokladnici kráľa Edgara. Musíte spolupracovať, aby ste porazili otravných strážnikov, avšak skutočné monštrum vo vás chce samozrejme väčší podiel z lupu než majú vaši kamoši - príšery! Do konca hry získajte najviac zlata a staňte sa tak víťazom tejto rýchlej monštróznej kartovej hry.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
35 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
23,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hrad kráľa Edgara a hlavne jeho pokladnica sú na muške mocných príšer. Keby tak nebolo tých otravných strážcov, ktorí sa ju snažia chrániť.

Hráči sa stanú trolmi, nemŕtvymi, démonmi, hmyzom či dokonca drakmi, s jedinou myšlienkou na zlato v pokladnici kráľa Edgara. Musíte spolupracovať, aby ste porazili otravných strážnikov, avšak skutočné monštrum vo vás chce samozrejme väčší podiel z lupu než majú vaši kamoši - príšery! Do konca hry získajte najviac zlata a staňte sa tak víťazom tejto rýchlej monštróznej kartovej hry.

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
35 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Desnet Amane
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje