Mint Bid
Mint Bid je aukčná hra pre 1 až 6 hráčov s jednoduchými pravidlami, rýchlou prípravou a s pomerne kratšou hernou dobou. Kompaktné rozmery, jednoduché pravidlá a príprava robí túto hru ideálnou vreckovou párty hrou.  V hre Mind bid sa snažíte nazbierať čo najviac víťazných bodov. Každá víťazná ponuka je rozdelená medzi dvoch susedných hráčov, takže každý hráč musí súťažiť a spolupracovať, aby získal výhodu. Keďže sa všetky víťazné body delia medzi dvojicu hráčov, musí hráč strategicky vyhrávať aukcie, umiestňovať lokácie (príp. využívať ich špeciálne akcie), aby ste nakoniec hru vyhrali s najvyšším skóre víťazných bodov. 
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
13,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Mint Bid je aukčná hra pre 1 až 6 hráčov s jednoduchými pravidlami, rýchlou prípravou a s pomerne kratšou hernou dobou. Kompaktné rozmery, jednoduché pravidlá a príprava robí túto hru ideálnou vreckovou párty hrou. 

V hre Mind bid sa snažíte nazbierať čo najviac víťazných bodov. Každá víťazná ponuka je rozdelená medzi dvoch susedných hráčov, takže každý hráč musí súťažiť a spolupracovať, aby získal výhodu. Keďže sa všetky víťazné body delia medzi dvojicu hráčov, musí hráč strategicky vyhrávať aukcie, umiestňovať lokácie (príp. využívať ich špeciálne akcie), aby ste nakoniec hru vyhrali s najvyšším skóre víťazných bodov. 

Obsah hry:

pravidlá
tokeny akcií
40 tokenov
kocka
34 kariet

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ben Chang
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje