Moji dinosauři
Dinosaury vstupujú do hry! V tejto škatuľke nájdete celkovo 6 skladačiek. Mladší hráči ich môžu skladať ako puzzle, pre starších je pripravená zaujímavá hra s kockami. Ako darček sú priložené samolepky a dva 3D modely dinosaurov na zloženie. Návod vrátane paleontologického komentára v češtine i v slovenčine. Môže hrať i jedno dieťa!   V škatuľke novej hry z radu DRÁČIK FRÁČIK ODPORÚČA nájdete puzzle a hru. Obe využívajú šesť šesťdielnych skladačiek. Puzzle odporúčame deťom od 3 rokov, pre deti od 5 do 10 rokov je určená hra s kockami, pri ktorej si hráči vyberajú vhodné dieliky skladačiek, z ktorých zostavujú portréty dinosaurov. V priebehu hry však môžu portréty meniť majiteľa! Vyhrá ten, kto bude mať na konci hry najviac úplných obrázkov. Aby ste sa mohli hrať dlhšie, pridali sme do škatuľky ešte dva modely dinosaurov, ktoré si môžete sami zložiť! A až sa dohráte, nakreslite si jurský les a do svojho obrázka umiestnite nálepky, ktoré tiež nájdete v škatuľke.
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
Dinosaury vstupujú do hry! V tejto škatuľke nájdete celkovo 6 skladačiek. Mladší hráči ich môžu skladať ako puzzle, pre starších je pripravená zaujímavá hra s kockami. Ako darček sú priložené samolepky a dva 3D modely dinosaurov na zloženie. Návod vrátane paleontologického komentára v češtine i v slovenčine. Môže hrať i jedno dieťa!
 
V škatuľke novej hry z radu DRÁČIK FRÁČIK ODPORÚČA nájdete puzzle a hru. Obe využívajú šesť šesťdielnych skladačiek. Puzzle odporúčame deťom od 3 rokov, pre deti od 5 do 10 rokov je určená hra s kockami, pri ktorej si hráči vyberajú vhodné dieliky skladačiek, z ktorých zostavujú portréty dinosaurov. V priebehu hry však môžu portréty meniť majiteľa! Vyhrá ten, kto bude mať na konci hry najviac úplných obrázkov. Aby ste sa mohli hrať dlhšie, pridali sme do škatuľky ešte dva modely dinosaurov, ktoré si môžete sami zložiť! A až sa dohráte, nakreslite si jurský les a do svojho obrázka umiestnite nálepky, ktoré tiež nájdete v škatuľke.
Obsah hry:
  • 6 ks 6-dielnych puzzle
  • 2 kocky
  • český a slovenský návod s paleontologickým komentárom
  • 2 kartónové modely dinosaurov
  • samolepky
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje