Múdre kocky - Svet
Čo všetko viete o štátoch celého sveta a ako rýchlo dokážete reagovať? Práve toto zistíte pri svižnej, dynamickej hre Múdre kocky - Svet. 2-6 hráči v nej spoznajú množstvo zaujímavosti zo sveta geografie a rozmanitých oblastí nášho sveta! Počas hry je vždy vyložených viacero kariet štátov a po hode kockami sa všetci hráči súčasne snažia zobrať práve jeden štát, o ktorom si myslia, že najviac zodpovedá charakteristikám na kockách. Následne vyhodnotíte, koľko charakteristík ten ktorí z vás trafil a získate body. Kto ich má na konci hry najviac, vyhráva.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Čo všetko viete o štátoch celého sveta a ako rýchlo dokážete reagovať? Práve toto zistíte pri svižnej, dynamickej hre Múdre kocky - Svet. 2-6 hráči v nej spoznajú množstvo zaujímavosti zo sveta geografie a rozmanitých oblastí nášho sveta!

Počas hry je vždy vyložených viacero kariet štátov a po hode kockami sa všetci hráči súčasne snažia zobrať práve jeden štát, o ktorom si myslia, že najviac zodpovedá charakteristikám na kockách. Následne vyhodnotíte, koľko charakteristík ten ktorí z vás trafil a získate body. Kto ich má na konci hry najviac, vyhráva.

Obsah hry:

60 kariet so štátmi
4 kocky
30 bodovacích žetónov
Pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje