Mummy´s Treasure
Vitajte v Egypte, hľadači pokladov! Máte možnosť získať mnohé cenné poklady. Okrem kopy šťastia budete potrebovať aj chladnú hlavu a logické myslenie. Hráči zbierajú dieliky s pokladmi, ktoré odpovedajú symbolom nahádzaným na kockách. Hráč môže vo svojom ťahu hádzať kockami celkom tri-krát, pričom si v jednotlivých hodoch môže niektoré kocky odložiť, alebo znova prehodiť už odložené. Získaný dielik s pokladmi si hráč ihneď musí uložiť na svoju hráčskú dosku a potom už s ním, ani so skôr položenými dielikmi nesmie hýbať. Hráč, ktorý ako prvý kompletne zaplní svoju hráčsku dosku pokladmi sa stáva víťazom.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
11,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vitajte v Egypte, hľadači pokladov! Máte možnosť získať mnohé cenné poklady. Okrem kopy šťastia budete potrebovať aj chladnú hlavu a logické myslenie.

Hráči zbierajú dieliky s pokladmi, ktoré odpovedajú symbolom nahádzaným na kockách. Hráč môže vo svojom ťahu hádzať kockami celkom tri-krát, pričom si v jednotlivých hodoch môže niektoré kocky odložiť, alebo znova prehodiť už odložené. Získaný dielik s pokladmi si hráč ihneď musí uložiť na svoju hráčskú dosku a potom už s ním, ani so skôr položenými dielikmi nesmie hýbať. Hráč, ktorý ako prvý kompletne zaplní svoju hráčsku dosku pokladmi sa stáva víťazom.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marco Teubner
Rok vydania:
2009
Podobné hry
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
13,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Momentálne nedostupné
5,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje