Ubongo Junior
Ubongo Junior je vekovo prístupnejšia verzia obľúbenej hlavolamovky Ubongo. Všetci hráči sa v nej naraz snažia zostaviť skladačku z farebných dielikov, na ktorých sú rozkošné zvieratká. Malí hráči si môžu vybrať jednoduchšiu skladačku z dvoch dielikov alebo ťažšiu z troch. Ten, kto zadanie zloží ako prvý, zvolá: „Ubongo!“ a bude odmenený drahokamami z vrecúška. Aj ostatní majú šancu na podobnú odmenu, pokiaľ stihnú skladačku dokončiť v čase, ktorý je vymedzený presýpacími hodinami. Hráč, ktorý počas hry nazbiera najviac drahokamov, zvíťazí.TIP pre rodiny: túto hru je možné kombinovať so základnou hrou Ubongo a deti a dospelí sa tak môžu bez kompromisu zahrať spolu.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
25,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ubongo Junior je vekovo prístupnejšia verzia obľúbenej hlavolamovky Ubongo. Všetci hráči sa v nej naraz snažia zostaviť skladačku z farebných dielikov, na ktorých sú rozkošné zvieratká.

Malí hráči si môžu vybrať jednoduchšiu skladačku z dvoch dielikov alebo ťažšiu z troch. Ten, kto zadanie zloží ako prvý, zvolá: „Ubongo!“ a bude odmenený drahokamami z vrecúška. Aj ostatní majú šancu na podobnú odmenu, pokiaľ stihnú skladačku dokončiť v čase, ktorý je vymedzený presýpacími hodinami. Hráč, ktorý počas hry nazbiera najviac drahokamov, zvíťazí.

TIP pre rodiny: túto hru je možné kombinovať so základnou hrou Ubongo a deti a dospelí sa tak môžu bez kompromisu zahrať spolu.

Obsah hry:

50 kariet so 100 rébusmi, 4 x 9 farebných dielikov, 72 drahokamov, presýpacie hodiny, látkové vrecúško a pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Grzegorz Rejchtman
Rok vydania:
2012
Hodnotenie hry
Majo
6.11.2012
Veľmi dobrá hra, odporúčam vyskúšať : )
MirkaS
13.4.2016
Veľmi sympatická hra, logická hra - obidve deti (6 a 10) veľmi baví, na kartičkách sú vtipné kresby zvierat + zbierajú sa krásne farebné drahokamy. Zahrajú si aj dospelí! Odporúčam, stojí za tie prachy.
2 Hodnotenia
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje