Qubolo
V logickej hre Qubolo zostavujete vežu z dielikov rôznych tvarov v ohraničenom priestore. Hráči si tvary pripravujú navzájom jeden ťah dopredu, takže vždy vedia aký tvar budú umiestňovať. Pri umiestňovaní musia hráči dodržiavať základné pravidlá ako napríklad, že nesmú vyjsť s tvarom mimo priestor a ani nemôžu vynechať nejaký dielik. Vyhrá hráč, ktorému sa ako prvému podarí postaviť vežu s rovnou plochou na vrchu. Ak sa počas hry minú kocky, víťazom sa stane hráč, ktorému chýba najmenej do rovnej plochy. Hráčom teda neostáva nič iné, iba vežu dobre stavať a šikovne vyberať súperovi tvary. Hra obsahuje aj sólo variant. V tomto variante hráčovi dieliky určuje špeciálna kocka. Cieľ je rovnaký - nie je dôležité aká vysoká je veža, ale či má rovnú plochu na vrchu a nevychádza mimo určený priestor. Qubolo je svižná a zábavná hra, u detí rozvíja logické myslenie, dospelí sa pri nej určite zabavia a zabudnú na stres. Je variabilná a radi sa k nej budú vracať všetky vekové kategórie. .
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
5-15 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V logickej hre Qubolo zostavujete vežu z dielikov rôznych tvarov v ohraničenom priestore. Hráči si tvary pripravujú navzájom jeden ťah dopredu, takže vždy vedia aký tvar budú umiestňovať. Pri umiestňovaní musia hráči dodržiavať základné pravidlá ako napríklad, že nesmú vyjsť s tvarom mimo priestor a ani nemôžu vynechať nejaký dielik. Vyhrá hráč, ktorému sa ako prvému podarí postaviť vežu s rovnou plochou na vrchu. Ak sa počas hry minú kocky, víťazom sa stane hráč, ktorému chýba najmenej do rovnej plochy. Hráčom teda neostáva nič iné, iba vežu dobre stavať a šikovne vyberať súperovi tvary.

Hra obsahuje aj sólo variant. V tomto variante hráčovi dieliky určuje špeciálna kocka. Cieľ je rovnaký - nie je dôležité aká vysoká je veža, ale či má rovnú plochu na vrchu a nevychádza mimo určený priestor.

Qubolo je svižná a zábavná hra, u detí rozvíja logické myslenie, dospelí sa pri nej určite zabavia a zabudnú na stres. Je variabilná a radi sa k nej budú vracať všetky vekové kategórie.

.

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
5-15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Olda Rejl
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje