Narcos: Desková hra
Očakávame cca 13.5.2019 Hra so skrytým pohybom Narcos vznikla na základe rovnomenného televízneho seriálu Narcos. Z hráčov sa stávajú najvplyvnejšie postavy seriálu, ktoré ovplyvňujú vzostup a pád samotného drogového kráľa - Patróna. Jeden z hráčov sa ocitá v úlohe Patróna ovládajúceho svoje narko-impérium. Tajne sa snaží pohybovať po hernom pláne a manažovať obchody. Ostatní hráči sú vodcovia rôznych skupín ako kolumbijská polícia, protidrogová polícia, kartely. Spoločnými silami sa snažia odhaliť pozíciu Patróna. Odstraňujú a zatýkajú jeho pomocníkov, vyšetrujú, prehľadávajú,stavajú zátarasy. Ak sa im to podarí, vyhrajú hru; ak sa podarí Patrónovi splniť tajné ciele bez toho, aby bol odhalený, vyhráva on. Frakcie nevedia, na ktorom zo svojich početných pozemkov sa Patrón ukrýva. Môže byť kdekoľvek v celej Kolumbii a dohliadať na svoje laboratória, pestovať svoj sociopolitický vplyv alebo spriadať plány za pomoci svojich verných Sicarios. No naneštastie pre Patróna, po sebe Sicarios môžu zanechávať stopy, ktoré lovcom z frakcií môžu uľahčiť pátranie. Patróna tak od odhalenia a polapenia delí jediná chyba!
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Očakávame cca 13.5.2019

Hra so skrytým pohybom Narcos vznikla na základe rovnomenného televízneho seriálu Narcos. Z hráčov sa stávajú najvplyvnejšie postavy seriálu, ktoré ovplyvňujú vzostup a pád samotného drogového kráľa - Patróna.

Jeden z hráčov sa ocitá v úlohe Patróna ovládajúceho svoje narko-impérium. Tajne sa snaží pohybovať po hernom pláne a manažovať obchody. Ostatní hráči sú vodcovia rôznych skupín ako kolumbijská polícia, protidrogová polícia, kartely. Spoločnými silami sa snažia odhaliť pozíciu Patróna. Odstraňujú a zatýkajú jeho pomocníkov, vyšetrujú, prehľadávajú,stavajú zátarasy. Ak sa im to podarí, vyhrajú hru; ak sa podarí Patrónovi splniť tajné ciele bez toho, aby bol odhalený, vyhráva on. Frakcie nevedia, na ktorom zo svojich početných pozemkov sa Patrón ukrýva. Môže byť kdekoľvek v celej Kolumbii a dohliadať na svoje laboratória, pestovať svoj sociopolitický vplyv alebo spriadať plány za pomoci svojich verných Sicarios. No naneštastie pre Patróna, po sebe Sicarios môžu zanechávať stopy, ktoré lovcom z frakcií môžu uľahčiť pátranie. Patróna tak od odhalenia a polapenia delí jediná chyba!

Obsah hry:
 • 19 figúrok
 • 1 herný plán s mapou
 • 1 panel akcií
 • 1 Patrónov panel
 • 15 žetónov úkrytov
 • 16 plastových kociek kokaínu
 • 71 kariet
 • 75 žetónov
 • 7 podstavcov
 • 1 mapa úkrytov
 • 1 pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Fel Barros, Renato Silva Sasdelli
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje