Nejkrásnější místo na Zemi
Spoznajte historické pamiatky Česka a okolitých štátov – hrady, zámky, kaštiele, kostoly a mnoho iného. Jedinečný hrací plán mapy Českej republiky v mierke 1:515 000 poskytne množstvo priestoru pre každého jedného hráča. Hra vás prevedie celou krajinou, navštívite historické pamiatky, zažijete ich úžasnú atmosféru a dokonca si môžete naplánovať svoj vlastný výlet a zažiť tak objekty z hry aj naživo. Každá hra je originál – vložte svoje vlastné figúrky, hrajte podľa našich, alebo svojich pravidiel a užívajte si spoločné chvíle s tými, ktorých najviac milujete. Spoločenská hra Nejkrásnější místo na Zemi je taká výnimočná, ako ste aj vy!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Počet hráčov:
1-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
55,50 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Spoznajte historické pamiatky Česka a okolitých štátov – hrady, zámky, kaštiele, kostoly a mnoho iného. Jedinečný hrací plán mapy Českej republiky v mierke 1:515 000 poskytne množstvo priestoru pre každého jedného hráča. Hra vás prevedie celou krajinou, navštívite historické pamiatky, zažijete ich úžasnú atmosféru a dokonca si môžete naplánovať svoj vlastný výlet a zažiť tak objekty z hry aj naživo.

Každá hra je originál – vložte svoje vlastné figúrky, hrajte podľa našich, alebo svojich pravidiel a užívajte si spoločné chvíle s tými, ktorých najviac milujete. Spoločenská hra Nejkrásnější místo na Zemi je taká výnimočná, ako ste aj vy!

Obsah hry:

Obojstranný hrací plán mapa Česka ( 96 x 66 centimetrov) 

276 kusov hracích kariet (8,5x5,5 centimetrov)

368 hracích značiek z tvrdého kartónu

3 krásne drevené kocky vo farbe českej trikolóry

Pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-10 hráčov
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje