Nimble
Pripraviť sa... pozooor...štart! V rýchlej zábavnej hre Nimble hrajú všetci hráči naraz a snažia sa čo najrýchlejšie odhadzovať svoje karty na tri kôpky v strede hracej plochy. Robia to samozrejme podľa konkrétneho pravidla. Farebný kruh uprostred karty naznačuje akej farby má byť okraj ďalšej karty, ktorú hráč odhodí. Hra je veľmi svižná a kto zaspí na vavrínoch, prehráva.  Ilustrátori sa nechali inšpirovať slávnymi literárnymi dielami ako Alica v krajine zázrakov, Pinokio, Cesta okolo sveta za 80 dní, či Moby Dick. 
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
5 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pripraviť sa... pozooor...štart! V rýchlej zábavnej hre Nimble hrajú všetci hráči naraz a snažia sa čo najrýchlejšie odhadzovať svoje karty na tri kôpky v strede hracej plochy. Robia to samozrejme podľa konkrétneho pravidla. Farebný kruh uprostred karty naznačuje akej farby má byť okraj ďalšej karty, ktorú hráč odhodí. Hra je veľmi svižná a kto zaspí na vavrínoch, prehráva. 

Ilustrátori sa nechali inšpirovať slávnymi literárnymi dielami ako Alica v krajine zázrakov, Pinokio, Cesta okolo sveta za 80 dní, či Moby Dick. 

Obsah hry:
  • 120 kariet
  • pravidlá 
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
5 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter Jürgensen
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Dlhodobo nedostupné
8,39 €
Dlhodobo nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje