Noctiluca
Potopte sa do hlbín... Ukrytá hlboko v džungli ležia pokojné a tiché azúrové jazierka. Ale počas najteplejších nocí sa doposiaľ spiace organizmy prebudia a rozžiaria vodu svojim trblietavým svetlom. Preukážte svoj um, získajte tieto svietiace medúzy z hlbín azúrových jazierok a naplňte nádoby presne tak, ako potrebujete. V hre Noctiluca sa 1–4 hráči potápajú do priezračných hlbín a snažia sa nachytať nádherné svetielkujúce medúzy. Hráči tieto vzácne tvory zhromažďujú do nádob, za ktoré po naplnení získavajú body. Noctiluca je inovatívna hra, ktorá obsahuje tiež pravidlá pre sólo hru na vlastnom hernom pláne.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
31,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Potopte sa do hlbín... Ukrytá hlboko v džungli ležia pokojné a tiché azúrové jazierka. Ale počas najteplejších nocí sa doposiaľ spiace organizmy prebudia a rozžiaria vodu svojim trblietavým svetlom. Preukážte svoj um, získajte tieto svietiace medúzy z hlbín azúrových jazierok a naplňte nádoby presne tak, ako potrebujete.

V hre Noctiluca sa 1–4 hráči potápajú do priezračných hlbín a snažia sa nachytať nádherné svetielkujúce medúzy. Hráči tieto vzácne tvory zhromažďujú do nádob, za ktoré po naplnení získavajú body. Noctiluca je inovatívna hra, ktorá obsahuje tiež pravidlá pre sólo hru na vlastnom hernom pláne.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Shem Phillips
Rok vydania:
2019
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje