Odvážni Objavitelia
S hrou Odvážni Objavitelia objavíte čo skrýva tropická džungľa. Čaká vás tanec s domorodcami, premena na gorilu, ale aj dážďovku. Spolu s deťmi zažijete skvelú zábavu buď doma v obývačke, alebo len tak na lúke.  Najprv si rozložte dobrodružnú mapu, potom si zvoľte príbeh, namiešajte akčné karty a začnite hrať. Akčné karty predstavujú dobrodružstvá plné pohybu a smiechu, ktoré ako Odvážni Objavitelia v hre zažijete. 17 pevných ilustrovaných kariet sa postupne otáča, čím napreduje dej príbehu. Po otočení akčnej karty rodinný tím spoločne zahrá uvedené dobrodružstvo. V hre zažijete 4 typy pohybových dobrodružstiev: zvieracie, tímové, zábavné a oddychové. Hra obsahuje aj akčnú knižku Objaviteľský Príbehovník, ktorý vás prevedie hrou. Nájdete v ňom 3 príbehy s opisom aktivít pre váš tím. Príbeh si viete ľubovoľne dotvoriť a prispôsobiť, či vymyslieť si svoj vlastný.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
20-50 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

S hrou Odvážni Objavitelia objavíte čo skrýva tropická džungľa. Čaká vás tanec s domorodcami, premena na gorilu, ale aj dážďovku. Spolu s deťmi zažijete skvelú zábavu buď doma v obývačke, alebo len tak na lúke. 

Najprv si rozložte dobrodružnú mapu, potom si zvoľte príbeh, namiešajte akčné karty a začnite hrať.

Akčné karty predstavujú dobrodružstvá plné pohybu a smiechu, ktoré ako Odvážni Objavitelia v hre zažijete.

17 pevných ilustrovaných kariet sa postupne otáča, čím napreduje dej príbehu. Po otočení akčnej karty rodinný tím spoločne zahrá uvedené dobrodružstvo. V hre zažijete 4 typy pohybových dobrodružstiev: zvieracie, tímové, zábavné a oddychové.

Hra obsahuje aj akčnú knižku Objaviteľský Príbehovník, ktorý vás prevedie hrou. Nájdete v ňom 3 príbehy s opisom aktivít pre váš tím. Príbeh si viete ľubovoľne dotvoriť a prispôsobiť, či vymyslieť si svoj vlastný.

Obsah hry:

17 akčných kariet (A6), Objaviteľský Príbehovník, dobrodružná mapa

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
20-50 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Katka Akáčová
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje