Párty Alias pre deti
Párty alias pre deti vychádza zo série hier Párty alias a táto verzia je určená špeciálne pre mladších hráčov už od päť rokov. Pomocou hádaniu slov sa snažíte dostať čo najskôr do cirkusu. Úlohou hráčov je buď slovne opísať, alebo bez slov (v tejto verzii sa dajú používať aj zvuky) zahrať o aký predmet prípadne osobu ide. Zadania sú robené vo forme ako obrázku, tak aj slova. Ak sa vám podarí slovo opísať tak, že ho niekto uhádne, posúvate sa ďalej obaja. Všetky pojmy, ktoré sa nachádzajú v zadaniach, sú zobrazené aj na hracej ploche. Niektoré zadania sú ozvláštnené aj tým, že pri nich musíte poskakovať, alebo si držať nos, aby ste mohli rozprávať, či hádať.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Párty alias pre deti vychádza zo série hier Párty alias a táto verzia je určená špeciálne pre mladších hráčov už od päť rokov. Pomocou hádaniu slov sa snažíte dostať čo najskôr do cirkusu.

Úlohou hráčov je buď slovne opísať, alebo bez slov (v tejto verzii sa dajú používať aj zvuky) zahrať o aký predmet prípadne osobu ide. Zadania sú robené vo forme ako obrázku, tak aj slova. Ak sa vám podarí slovo opísať tak, že ho niekto uhádne, posúvate sa ďalej obaja. Všetky pojmy, ktoré sa nachádzajú v zadaniach, sú zobrazené aj na hracej ploche. Niektoré zadania sú ozvláštnené aj tým, že pri nich musíte poskakovať, alebo si držať nos, aby ste mohli rozprávať, či hádať.

Obsah hry:

herný plán
ruské kolo (4 diely a os)
200 kariet (150 kariet so slovami, 50 kariet na predvádzanie)
6 figúrok
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje