Originál Rubikova kocka - Set kocky 3x3 a prívesku
Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam? Ponúkame vám výhodnú sadu Rubikovej kocky 3x3 a prívesku na kľúče s rozmermi 3x3x3cm. Jedna doma, druhá na kľúčoch a o zábavu máte postarané. S príveskom si skrátite dlhú chvíľu v autobuse, či pri čakaní v rade v potravinách alebo na semafore.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
17,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam?

Ponúkame vám výhodnú sadu Rubikovej kocky 3x3 a prívesku na kľúče s rozmermi 3x3x3cm. Jedna doma, druhá na kľúčoch a o zábavu máte postarané. S príveskom si skrátite dlhú chvíľu v autobuse, či pri čakaní v rade v potravinách alebo na semafore.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Ernő Rubik
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje